Tato pozice již není k dispozici.

Key Account manažer pro podnikatelskou klientelu SME

Shrnutí práce
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Dovednosti a odbornost
Prezentační dovednosti

Generali Česká pojišťovna | Generali SK

Pozice

Popis pozice

Key Account manažer pro podnikatelskou klientelu

Regionální ředitel hledá do svého týmu parťáka, se kterým bude úzce spolupracovat v oblasti vedení regionu, budování obchodní strategie a rozvoje obchodních týmů.

Baví Vás komunikovat a seznamovat se s novými lidmi?
Jste dynamický, máte obchodní zkušenosti?
Zajímáte se o dění na trhu v oblasti pojištění malých a středních firem?

Pak jste člověk, kterého hledá.

Hlavní činnosti

  • Rozvoj vztahů s klíčovými klienty v oblasti SME
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí v rámci segmentu trhu SME
  • Obchodní spolupráce s regionálním ředitelem, manažery a obchodníky v daném regionu
  • Budování a rozvoj vztahů s klíčovými osobami v regionu
  • Zodpovědnost za obchodní výsledky v rámci pojištění malých a středních firem v daném regionu

Požadujeme

  • prezentační dovednosti
  • slušné, reprezentativní vystupování
  • schopnost budovat vztahový business
  • samostatnost, proaktivní přístup, tah na bránu
  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • zkušenost z oblasti pojišťovnictví + IDD 9 výhodou
  • prokazatelné obchodní výsledky
  • znalost MS Office
  • řidičský průkaz sk. B, vlastní automobil

Nabízíme

  • práci v sehraném a inspirativním manažerském týmu
  • zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti
  • velkou míru seberealizace a profesního růstu
  • široké portfolio klientů
  • motivační odměnu

Doplňující informace

  • pracoviště dohodou: Olomoucký region
  • nástup: dohodou

Těšíme se na Vámi zaslaný motivační dopis a strukturovaný životopis v českém jazyce.

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Firemní akce
  • Individuální rozvržení pracovní doby

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".