Tato pozice již není k dispozici.

Specialista zákaznické péče

Prague
Plat: Neuvedeno
Počáteční datum: 30. listopadu 2021
Žádná práce na dálku

British American Tobacco

Pozice

Popis pozice

Zajištění perfektní zákaznické zkušenosti a podílení se na optimalizaci služeb.Kontakt se stávajícími zákazníky a klientská podpora přes telefon, email i chat.
Přijímat pochvalu i kritiku a tu následně předávat do správných rukou.Upravovat a vyřizovat objednávky či reklamace.
Práce s interní databází a systémy.Pokud budeš mít chuť a zájem se rozvíjet, můžeš se zapojovat do nových projektů s dopadem na náš tým.

Nejedná se o telemarketingovou nabídku služeb.Nebudeš shánět nové zákazníky.
Nebudeš zprostředkovávat schůzky obchodním zástupcům.Zkrátka budeš reagovat pouze, pokud tě zákazník potřebuje :)

Požadavky na pozici

Středoškolské vzdělání s maturitou a znalost práce na PC.Rád/a komunikuješ a máš příjemné a pozitivní vystupování.
Máš motivaci učit se a dokážeš přijmout zpětnou vazbu.V náročnějších situacích dokážeš zachovat klid a pohotově nabídnout vhodná řešení.
Umíš dobře reagovat na změny a láká tě být součástí dynamického prostředí.Rád/a přicházíš s novými nápady na zlepšení.
Zkušenosti z call centra či zákaznického servisu výhodou.Znalost anglického jazyka výhodou, nikoliv podmínkou.

Proces náboru

Získání cenných zkušeností v globální společnosti.Příjemný kolektiv a neformální pracovní prostředí moderních kanceláří v Karlíně.
Notebook, mobilní telefon.Možnost růstu v rámci společnosti.
Stravenky, 5 týdnů dovolené, Cafeterii, roční bonus, teambuildingové aktivity a další benefity.Zaměstnán budeš přes agenturu, ale budeme tě mít za vlastního.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".