Tato pozice již není k dispozici.

Specialista logistiky / Analytik

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

British American Tobacco

Pozice

Popis pozice

Považuješ se za člověka, který rád dohlíží a kontroluje, jestli je vše podle stanoveného plánu? Pokud se vyskytne chyba, dokážeš na ni upozornit a přijít s řešením, jak ji opravit? Oblast legislativity v logistice Ti také není cizí? Pak Tě může zaujmout naše pozice.

Co budeš mít na starost:
zadávání a kontrolování dat v systému
komunikaci s centrálou v Anglii a skladem v ČR
sledování aktuálních znění evropské legislativy
práci s tabulkami a daty v Excelu
porovnávání plánu s realitou
administrativu spojenou se skladováním zboží, s reklamacemi a dobropisováním zboží

Co můžeš očekávat?
práci v mladém kolektivu v mezinárodní společnosti v moderní kanceláři v Karlíně
profesní růst, školení a rozvoj jazykových dovedností
stravenky, program Benefit Plus, MultiSport, sick days, 25 dní dovolené, home office, flexibilní pracovní doba…
společenské akce v průběhu celého roku (sportovní utkání, grilování na naší terase, team buildingy…)

Požadavky na pozici

Jaké znalosti a dovednosti využiješ..
pokročilá znalost Excelu
komunikativní angličtina i pro telefonáty do zahraničí
analytické myšlení
preciznost a pečlivost
týmový duch

Výhodou:
znalost systému SAP
zkušenosti na obdobné pozici

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".