Tato pozice již není k dispozici.

Junior koordinátor IT služeb

Prague
Plat: Neuvedeno
Počáteční datum: 18. června 2022
Několik dní doma
zkušenosti: > 2 roky
Vzdělání: 3 rok VŠ

British American Tobacco

Pozice

Popis pozice

IT je základním kamenem pro dobré fungování každé společnosti. V BAT se soustředíme na následování nejnovějších technologických trendů a zároveň dbáme na nejvyšší stupeň zabezpečení našich dat a systémů. Přidej se k nám jako Koordinátor IT služeb napříč Českem a Slovenskem a pomoz nám zlepšit kvalitu IT prostředí.

Hlavní náplň práce:

  • Řízení chodu lokálního IT service desku na bratislavské pobočce (řízení zdrojů, dodržování SLA, správa IT majetku).
  • Realizace IT projektů.
  • Udržování vztahu s místními IT dodavateli a řízení jimi dodávaných služeb.
  • Shromažďování požadavků businessu a jejich realizace.
  • Podílení se na Business projektech a dodávání IT doporučení.

Požadavky na pozici

Co ti pomůže k úspěchu:

  • Silné komunikační (ústní, písemné, prezentace) a analytické schopnosti (umět určit, kde jsou mezery a příležitosti ke zlepšení).
  • Komunikativní znalost angličtiny.
  • Předchozí zkušenosti v rámci IT service desku (ideálně 2 roky).
  • Proaktivita a ochota učit se novým dovednostem.
  • Kreativní a inovativní myšlení.
  • Nadšení pro IT a nové technologie.
  • Schopnost pracovat na více projektech najednou, flexibilita a odolnost vůči počátečnímu nezdaru.

Co ti můžeme nabídnout?

  • Získání cenných zkušeností v globální společnosti.
  • Příjemný kolektiv a neformální pracovní prostředí moderních kanceláří v Karlíně.
  • Home office.
  • Notebook, mobilní telefon.
  • Možnost růstu v rámci společnosti.
  • Příspěvek na stravenky, 5 týdnů dovolené, Cafeterii, MultiSport kartu, roční bonus, teambuildingové aktivity a další benefity.