Tato pozice již není k dispozici.

Externí obchodní zástupce pro Plzeň- sever, Rokycany

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

British American Tobacco

Pozice

Popis pozice

Chcete získat zkušenosti z obchodu nebo naopak uplatnit a využít Vaše zkušenosti z obchodu? Láká Vás pracovat v ambiciózní, rostoucí společnosti? Pomůžeme Vám rozvíjet Váš obchodní potenciál a porosteme společně! Nabízíme pestrou práci externího obchodního zástupce (IČO) v regionálním kolektivu, kde člověk vidí výsledky své práce ve výsledcích celého týmu. Naši manažeři jsou zaměřeni na rozvoj svého týmu, předávání zkušeností a společného dosažení výsledků. Jsme silnou mezinárodní společností s příjemnou firemní kulturou kombinující osobní přístup a vítěznou mentalitu.

Jedná se o lokalitu: Plzeň - sever, Rokycany.

Základní popis práce:

Naši obchodní partneři jsou pro nás velmi důležití, a proto hledáme člověka s vášní pro obchod, který jim bude věnovat odpovídající péči, rozvíjet vztahy s nimi, zlepšovat stávající obchodní podmínky a hledat nové příležitosti. Odpovídáte vždy za svůj region, kde každý měsíc navštívíte svou databázi prodejen (trafiky, potraviny, večerky, apod.), na nichž realizujete předem stanovené úkoly, zajišťujete vizibilitu a podporu prodeje našeho portfolia, rozšiřujete distribuci našich značek apod.

Co bude náplní Vaší práce?

  • Zajištění distribuce značek a jejich dostatečných zásob (je součástí variabilní složky platu).
  • Umísťování a kontrola reklamních materiálů na provozovnách.
  • Péče o vztahy se zákazníky a aktivní komunikace.
  • Zodpovědnost za svěřenou oblast (práce spojená s cestováním po regionu).

S kým bychom rádi spolupracovali?

  • Dynamický a energický člověk, který se rád pohybuje v prostředí retailu (maloobchodu) a má organizační schopnosti (organizace práce a svého regionu).
  • Spolehlivý, samostatný a ochotný cestovat.
  • Reprezentativní, s profesionálním vystupováním.
  • Komunikativní, a schopný navazovat dlouhodobé vztahy se zákazníky, otevřený.

Co byste měli splňovat?

  • Vysoké pracovní nasazení - orientace na dosažení výsledků.
  • Zkušenosti s prodejem (ideálně z prostředí maloobchodu či rychloobrátkového průmyslu) jsou výhodou, ne však podmínkou.
  • Základní (uživatelská) znalost MS Word a MS Excel.

Speciální požadavky:

  • Práce na Živnostenský list podmínkou.
  • Řidičský průkaz.
  • Čistý trestní rejstřík.

Proč s námi spolupracovat?

  • Zázemí významné mezinárodní tabákové společnosti.
  • Platové ohodnocení až 68 000 Kč/měsíc (dle plnění aktivit a měsíčních cílů).
  • Unikátní, příjemná firemní kultura se zaměřením na rozvoj i výsledky.
  • Práce se známými mezinárodními značkami.
  • 5 dní placené volno.
  • Služební vůz i k soukromému užívání.

Benefits

  • Auto i pro soukromé účely

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".