Perfect Canteen

Perfect Canteen

Lukáš velí týmu ve firemní restauraci na Řízení letového provozu ČR v Jenči už od roku 2016. Cení si toho, že má při práci volnou ruku, třeba při vytváření menu na nadcházející dny. Stejně důležité jsou pro něj i dobré vztahy s kolegy. A kde bere nápady na nová jídla? Rád cestuje a z výletů si krom zážitků přiváží i inspiraci. Oblíbil si asijský street food a také indickou kuchyni. Největší odměnou pro něj je, když zákazníci dají přednost pestré asijské kuchyni před tradičně oblíbenými smaženými jídly.

Lukášovým velkým koníčkem je potápění, za kterým jezdí nejčastěji do Egypta nebo Chorvatska. Pobyt v podmořském světě je pro něj nejlepším odpočinkem a relaxací. Pro klid si ale chodí i do lesa, kde mu doprovod dělají jeho tři lovečtí psi.

Magda se v gastronomii našla, přestože vystudovala francouzskou filologii. Několik let pracovala ve Francii jako manažerka restaurace a rozhodla se zůstat v oboru i po návratu domů.

Jako zástupkyně manažera má Magda na starosti nejen administrativu spojenou s chodem firemní kantýny Avast v Brně, ale také práci s týmem. Udržovat zaměstnance motivované a spokojené je náročné, ale právě ruch provozu ji na její práci baví nejvíc. Váží si také toho, že může v Perfect Canteen pracovat s kvalitními surovinami a moderní technikou.

Ve volném čase se Magda nejvíc vyřádí na kruhovém tréninku nebo v posilovně. Ráda vyrazí i do přírody a příležitostně se věnuje i své oblíbené francouzštině.

Tomáš spolupracuje s kreativním šéfkuchařem na inovacích a novinkách, které pak spolu s týmem uvádí v život na provozech. Pomáhá při zástupech za dovolené a absencích šéfkuchařů. Účastní se interních hygienických a provozních auditů. Dohlíží na správnou praxi při zpracování surovin.

Než nastoupil do Perfect Canteen, prošel si Tomáš několika 5* hotely a pracoval i po boku Zdeňka Pohlreicha. Říká, že se od něj naučil 90 % kulinářského základu, který může v Perfectu dále rozvíjet. Do společnosti nastoupil v říjnu 2018. Po práci v hotelnictví našel v Perfect Canteen zklidnění po několika letech stresu a spoustě přesčasů. Nejvíc si cení pestré pracovní náplně a volných víkendů, které nejraději tráví s rodinou nebo opravami bytu.

Skupina Perfect

Skupina Perfect vznikla v srdci šéfkuchaře Filipa Sajlera původně jako Perfect Catering. Parta srdcařů se tehdy pustila do své vize fine dining cateringu. V roce 2009 pak vznikla společnost Perfect Canteen, která stojí na vizi šířit kvalitní gastronomii ve firemním stravování.

Perfect Canteen je společnost s vizí šířit kvalitní gastronomii ve firemním stravování. Koncepty kantýn a restaurací tvoří od základu, tedy od architektonických návrhů až po rozmístění stolů či složení menu na jednotlivé dny. Srdcem každého konceptu jsou perfektní a pečlivě tvořené týmy kuchařů, baristů, pokladních a manažerů.

Nejmladší Eat Perfect otevírá nový svět chlazených pokrmů. Perfect stojí zejména na lidech a důvěře, a v roce 2022 se plánují velké věci, otevírají příležitosti pro všechny své divize.

Koho hledají?

Kuchaře a kolegy, kteří se nebojí objevovat nové možnosti a učit se. V Perfectu sází na důvěru a jasné podmínky. Když dovolenou, tak je proplacená. Žádné vytáčky, žádné potíže. Pevná pracovní doba je jasným standardem stejně jako proplacené přesčasy. Je tu rovina na všech úrovních a takové hledají také kolegy. Srdcaře, kteří táhnou za jeden provaz, umí se sem tam hecnout, ale vždycky je to tým, který se rád usmívá a práce je baví.

Co je dobré vědět?

Koncept kantýn a restaurací sází na vysokou technologickou vybavenost a skvělou gastronomii. Moderní hi-tech kuchyně jsou tu standardem, stejně jako pečlivá příprava a touha předvést to nejlepší, co umí. V Perfectu vědí, že investice do rozvoje vlastního týmu se vyplatí! Kuchaři proto prochází pravidelným školením v nových gastronomických postupech a trendech, jedině tak si společnost zachovává stále vysoký standard, který je předpokladem k růstu.

Vložit profil na své webové stránky