Perfect Canteen

Perfect Canteen

Foodservice

Modletice, Brno-Střed, Prague, Říčany

Pavel do Perfect nastoupil jako ostřílený šéfkuchař, který za svou kariéru nabíral zkušenosti v těch nejlepších pražských restauracích. V Restaurant Crystal má na starosti všechno od objednávání zboží až po chod kuchyně, vede tým kuchařů a kuchařek a každý den spolu s nimi připravuje denní menu.

Pavel je vášnivý řidič a miluje rychlá auta, která dokonce testuje. A když sundá kuchařský rondon, baterky dobíjí při sekání trávy.

Již od školní praxe chodila Katka do Perfect Canteen a byla to láska na první pohled! Od roku 2018 rozšířila řady našeho týmu a vyzkoušela si práci jako pokladní, baristka a nyní povýšila do role Zástupce manažera v největší kantýně. Katka je nesmírně administrativně vybavená a díky svým zkušenostem dokáže hravě zaskočit, pomoct a podílet se na běžném chodu celého provozu. Katka je zkrátka ten typ člověka, který umí vyplnit složitou tabulku, ale sem tam vypomoct během obědové špičky.

Martin vytváří nové menu a dohlíží na kvalitu všech jídel, které u nás najdete. Vymýšlí nové receptury a se svým týmem má také více než dva roky na starosti kvalitu a vývoj zachlazených jídel značky Cibule.

Martin reprezentuje naši republiku na mezinárodních soutěžích s Národním týmem kuchařů a cukrářů ČR, kde již získal řadu ocenění. Absolvoval stáže u proslulého michelinského šéfkuchaře Yannicka Allého a dlouhodobě profesionálně působil v Německu. Rád inspiruje a předává své kuchařské dovednosti v rámci prestižní Gourmet Academy a své zkušenosti a lásku k řemeslu sdílí v rámci vzdělávacího programu Kulinářské umění, určeného pro nadějné kuchařské talenty.

Lenka se celý svůj profesní život pohybuje v oblasti gastronomie, kterou miluje. Vystudovala Vysokou školu hotelovou a řadu let pracovala na place v restauraci El Asador a v hotelu Mandarin. V hotelu Marriot pracovala jako Supervisor pro F&B oblast a vedla tým 10 lidí. Od roku 2018 je součástí Perfect týmu, nejprve nastoupila na centrálu na pozici Provozního specialisty, kde se starala o bezproblémový chod provozu na všech kantýnách, po více než roce se její zodpovědnosti přesunuly více do oblasti F&B a její nejsilnější doménou bylo otevírání nových restaurací. Lenka je srdcař, pro kterou je špičkový servis, kvalitní produkt a perfektní tým tím největším motivátorem. Na Perfectu si Lenka nejvíce cení možnosti kariérního růstu, dobře nastavené interními procesy a to, že je Perfect ve světě gastronomie zvučný brand.

Petr přináší do Perfectu úsměv a dobrou náladu vždy a za jakýchkoliv okolností! Už od roku 2019 se stal součástí našeho týmu na Bistro Dynamica a po pár měsících přestoupil do nově otevřené restaurace Bistro Hala na Palmovce. Zkušeností na rozdávání Petr nabral v pražských restauracích a celý život také zdokonaluje svůj um na různých cateringových akcích. Petr miluje street food ve všech možných variantách, jeho vášní jsou burgery, sendviče s trhaným masem.

Skupina Perfect

Skupina Perfect vznikla v srdci šéfkuchaře Filipa Sajlera původně jako Perfect Catering. Parta srdcařů se tehdy pustila do své vize fine dining cateringu. V roce 2009 pak vznikla společnost Perfect Canteen, která stojí na vizi šířit kvalitní gastronomii ve firemním stravování.

Perfect Canteen je společnost s vizí šířit kvalitní gastronomii ve firemním stravování. Koncepty kantýn a restaurací tvoří od základu, tedy od architektonických návrhů až po rozmístění stolů či složení menu na jednotlivé dny. Srdcem každého konceptu jsou perfektní a pečlivě tvořené týmy kuchařů, baristů, pokladních a manažerů.

Skupina Perfect patřící pod divizi HOPI ChefTech prošla velkou proměnou a v roce 2023 se připravuje na nové výzvy. S novými produkty stojící na moderních technologiích se zaměřuje zejména na rozvoj projektů Cibule. a #jídlomat, které přinášejí R/EVOLUCI do světa stravování.

Koho hledají?

Kuchaře a kolegy, kteří se nebojí objevovat nové možnosti a učit se. V Perfectu sází na důvěru a jasné podmínky. Když dovolenou, tak je proplacená. Žádné vytáčky, žádné potíže. Pevná pracovní doba je jasným standardem stejně jako proplacené přesčasy. Je tu rovina na všech úrovních a takové hledají také kolegy. Srdcaře, kteří táhnou za jeden provaz, umí se sem tam hecnout, ale vždycky je to tým, který se rád usmívá a práce je baví.

Co je dobré vědět?

Koncept kantýn a restaurací sází na vysokou technologickou vybavenost a skvělou gastronomii. Moderní hi-tech kuchyně jsou tu standardem, stejně jako pečlivá příprava a touha předvést to nejlepší, co umí. V Perfectu vědí, že investice do rozvoje vlastního týmu se vyplatí! Kuchaři proto prochází pravidelným školením v nových gastronomických postupech a trendech, jedině tak si společnost zachovává stále vysoký standard, který je předpokladem k růstu.

Embed this profile on your website