VIRTUAL MEDICINE & VIRTUAL EVERYTHING

3D Generalist

  • Iné
  • Plat od €1K do €1.7K / month
  • Bratislava
  • Možnosť príležitostne pracovať na diaľku
  • Maturita
  • > 6 mesiacov

Spoločnosť

  • Softvér, Zdravie
  • Od 15 do 50 zamestnancov

Pracovná ponuka

  • Iné

O spoločnosti

Aj keď prvé prototypy VR platformy pre medicínske účely vznikli už v roku 2014 na internátnej izbe, spoločnosť bola oficiálne založená v roku 2016. Ich aplikácia Human Anatomy VR je momentálne sťahovaná a používaná ľuďmi vo viac ako 150 krajinách sveta a využívaná nielen pre účely štúdia, ale pomáha napríklad aj v nemocniciach pri komunikácii lekárov s pacientmi.

Prvotnou motiváciou ich práce bola snaha uľahčiť nielen medikom pochopenie priestorového usporiadania anatomických štruktúr v ľudskom tele. Po prvotnom úspechu firmy z priemyslu pochopili akú kvalitnú VR platformu dokázali chalani vyvinúť a začali ich oslovovať s možnosťami spolupráce. Aby sa VIRTUAL MEDICINE ďalej mohla naplno sústrediť na vývoj vlastného produktu, sa chalani rozhodli po 3 rokoch založiť sesterskú spoločnosť VIRTUAL EVERYTHING, ktorá technológiu Virtuálnej a rozšírenej reality aplikuje s veľkými priemyselnými hráčmi z oblasti automotive, banking či telco.

Ide o zložitý vývoj, ktorému sa obe spoločnosti môžu venovať aj vďaka partnerom ako je Samsung či Microsoft a smart money investorom, ktorými sú vo VIRTUAL MEDICINE - sieť nemocníc Svet Zdravia a vo VIRTUAL EVERYTHING - Cleverlance, český softvér house, ktorý okrem iného zabezpečuje aj business development a sales.

Popis pracovnej ponuky

V našom tíme sa budeš podieľať na tvorbe 3D modelov, sculptingu a tvorbe textúr pre zaujímavé projekty virtuálnej reality pod vedením našeho skúseného Design Officera.

Preferované skúsenosti

Najdôležitejšie je pre nás pracovné prostredie, ktoré spoluvytvára každý člen tímu, preto je u nás dôležitý tímový duch a zmysel pre humor. Avšak dôležité nároky na našeho 3D generalistu sú:

  • Analytické myslenie
  • Schopnosť správne odpozorovať referencie
  • Cit pre proporcie
  • Plánovanie
  • Precíznosť pri tvorbe a správe projektov
  • Kvalitné odkomunikovanie problémov a plánov
  • Nadšenie pre anatómiu

Skúsenosti a znalosti, ktoré požadujeme:

  • Game assets creating workflow - advanced
  • Optimization processes - advanced
  • Zbrush (advanced - organic sculpting)
  • Maya (advanced - modeling, UV, intermediate - organic rigging, skinning and animation)
  • Substance Painter/Designer (advanced - baking, organic texture painting and creating procedural materials)

A ak nás chceš už úplne ohúriť, uvítame:

  • Znalosť procedurálneho workflowu (Houdini)
  • Skúsenosť s optimalizáciou Pipeline
  • Pokročilá optimalizácia assetov pre Unity a Unreal Engine
  • Skúsenosť s VR/AR

Náborový proces

Ak vidíš potenciál virtuálnej reality a máš skúsenosti s 3D dizajnom, neváhaj nám poslať svoj životopis a prípadne ukážky tvojej práce. My sa ti určite ozveme.

Otázky a odpovede ohľadne ponuky
  • Add to favorites
  • Share on Twitter
  • Share on Facebook
  • Share on LinkedIn

We thought these articles might interest you

Get inspired with this selection of articles

How to ask for a referral

Seeking out a referral can be a good way to get your foot in the door. Here are tips on how to go about getting one.