This position is no longer available.

Marketing Communication Trainee / Assistant - DPČ

Permanent contract
Prague
Salary: Not specified
No remote work
Experience: < 6 months

Siemens
Siemens

Interested in this job?

jobs.faq.title

The position

Job description

Chcešnakouknout do světa Siemens a podílet se na organizaci soutěže Ceny Werneravon Siemensevelkýcheventů, kampaní neboCSR projektů? Přidej se k nám a získej nové zkušenosti.

Hledámekolegu nebo kolegyni, kteří by chtěli poznat práci marketingové komunikacev B2B mezinárodní firmě. Náplní práce jsou nejrůznější úkoly –aktuálně hlavně administrativní podpora, práce na webových stránkách, sociálnímédia, příprava prezentací a další on-line aktivity. Jakmile to situace dovolí,je nutné umět si zařídit čas na práci „v terénu“ a být schopen účasti na eventech(konference, slavností události, natáčení, focení apod.). Spolupráce je formouDPČ/DPP (20 hod. týdně). Kus práce lze absolvovat z domova, stačí mítkvalitní připojení k internetu. Důležité je dodržovat termíny a odevzdávat zadanéúkoly než sedět v kanceláři. Stačí znalost MS Office (Outlook, Word,Excel, Power Point), výhoda je znalost některého ze systému pro administraciwebového obsahu nebo některého z grafických programů. Důležité je mít chuťna sobě pracovat a nebát se zeptat, rozhodně je potřeba komunikovat nejenon-line, ale i telefonicky, popřípadě osobně.

Náplň práce

  • podpoře MarCom manažerky – příprava podkladů a prezentací
  • spolupráci na velkých projektech – studentská soutěž Cena Wernera von Siemense, interní i externí eventy, akce pro VIP zákazníky, marketingové kampaně
  • administrativní podpoře dalších projektů (práce s interními tooly)
  • CSR – komunikace s neziskovkami, smluvní dokumentace, schvalovací proces
  • tvorbě a úpravám textů pro webové stránky, mailingy, podpora on-line částí projektů atd.
  • práci s excelem (databáze, reporting apod.)
  • komunikaci s dodavateli ohledně realizace projektů
  • spoluúčast na focení nebo natáčení pořadů, podpora živých eventů

Co očekáváme?

  • nebát se komunikovat s lidmi osobně, mailem i po telefonu
  • výbornou češtinu, včetně písemného projevu
  • aktivní znalost angličtiny na komunikativní úrovni (někdy je potřeba podklady dodat v angličtině)
  • znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint) na úrovni samostatné práce s nimi
  • umět využívat další moderní komunikační nástroje typu Microsoft TEAMS apod.
  • alespoň rámcově mít přehled o administraci webu
  • logický úsudek a samostatnost
  • dodávat úkoly včas a v potřebné kvalitě
  • osobní účast na akcích i v době mimo klasickou pracovní dobu (cca 3 x ročně večerní akce)
  • ochotu učit se novým věcem
  • schopnost rychle reagovat na změny
  • znalost úpravy fotografií nebo střih videa výhodou

Nabízíme

  • možnost se naučit široké spektrum dovedností potřebných k práci v marketingové komunikaci
  • atraktivní a různorodou práci v moderním prostředí s flexibilní pracovní dobou a velkým podílem home office
  • týmovou práci i samostatnou agendu
  • práci v přátelském kolektivu
  • stabilní prostředí jedné z největších mezinárodních společností působících v ČR
  • dlouhodobou spolupráci a možnost profesního růstu
  • flexibilní pracovní dobu
  • mzdu odpovídající tvým schopnostem a zkušenostem a další benefity k tomu
  • odpovídající technické vybavení – notebook a telefon

Organization: Communications

Company: Siemens, s.r.o.

Experience Level: Student (Not Yet Graduated)

Job Type: Part-time

Want to know more?