This position is no longer available.

Dělník v lisovně - 3 směny, plat cca 30.000 Kč!

Permanent contract
Mohelnice
Salary: Not specified
No remote work

Siemens
Siemens

Interested in this job?

jobs.faq.title

The position

Job description

Na oddělení lisovny mohelnického závodu Siemens, s.r.o., nyní hledáme nové kolegy, kteří mají pozitivní vztah k manuální práci. Nabízíme vám práci na 3 směny s volnými víkendy a štědré zaměstnanecké benefity.

Přidejte se k nám a staňte se členem našeho týmu!

Náplň práce

  • lisování plechů
  • svazkování statoru

Těšit se můžete zejména na

  • přátelský kolektiv a podporu v začátcích
  • příležitost vhodnou i pro čerstvé absolventy
  • sílu a zázemí společnosti Siemens
  • možnost zaučení na více pracovních pozic a s tím spojený kariérní růst

Požadujeme

  • vztah k manuální práci
  • ochotu pracovat v třísměnném provozu
  • ochotu učit se a spolupracovat
  • flexibilitu, spolehlivost

Dále vám nabízíme

  • práci na plný úvazek (37,5 hodiny týdně)
  • práci ve stabilní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • částku 22.000 Kč/rok v rámci nabídky programu Benefit Plus, kterou můžete čerpat na vámi vybrané produkty či služby
  • jídelnu v areálu firmy, příspěvek na stravování
  • prémie ve výši 25 %, příplatky
  • odměnu za doporučení nového kolegy ve výši 20.000 nebo 30.000 Kč
  • nástup ihned nebo dohodou

Benefits

  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Závodní stravování
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Firemní akce

Want to know more?