Raiffeisenbank

128

poboček po celém Česku

Banka už je pro mě životním stylem. Z práce čerpám energii do osobního života a naopak.

Vendula Kamenická, Ředitelka pobočky

Když si v Raiffeisenbank vytyčím cíl a je vidět má snaha, mám podporu nejen od nadřízeného, ale i od banky samotné.

Marek Strachota, Osobní poradce a zástupce ředitele pobočky

Na své práci mám ráda ty lidi. Raiffeisenbank je jak jedna velká rodina, všichni se respektují a pomáhají si.

https://cdn-images.welcometothejungle.com/Tvl70t7x9n76EP6A6__8GfDT9dLZhZNZ1fOSDeBPLu0/rs:auto:640::/q:85/czM6Ly93dHRqLXByb2R1Y3Rpb24vdXBsb2Fkcy9pbWFnZS9maWxlLzc1NDQvMTYwMDg1L2ZkZWZmMDAyLTkyNDAtNGI3My1iZTZmLWNlN2MwNjZkM2U3ZC5qcGc

Marie Takáčová, Teamleader bankéřů

Desítky možností, kam se posunout

Život na pobočkách je o poznání rychlejší než na pražské centrále. Proudí zde více lidí a problémy jsou potřeba řešit v řádu několika hodin nebo dní. Každá pobočka má své mikroklima, svůj malý život. Řeší stejná témata a prožívají spolu stejné klientské příběhy. Pobočky jsou navíc postaveny na podstatně rychlejším kariérním růstu. Práce na pobočce sice může být náročná, ale když je člověk šikovný, ambiciózní a pracuje na sobě, má desítky možností, kam se posunout. Z bankéře na poradce, z ředitele pobočky až na manažera celého regionu. Téměř všechny manažerské pozice obsazují interně a rádi dávají lidem šanci růst.

Jsou přívětiví

V Rajfce si nepotrpí na zamračené obličeje a neosobní přístup. Záleží jim na tom, s jakým pocitem od nich klienti odchází. Proto mají samostatné oddělení, které monitoruje, co by chtěli klienti zlepšit nebo jaká konkrétní situace se jim (ne)líbila. Po každé návštěvě odešlou klientovi SMS s možností ohodnotit jejich zážitek. Zpětnou vazbu od klientů získávají i telefonní operátoři. Tato data už několik let pečlivě analyzují a snaží se zlepšovat tam, kde mají nedostatky. Poradci znají všechny své klienty osobně a mají s nimi vybudovaný vztah. Nejen proto už pětkrát v řadě byli oceněni titulem Klientsky nejpřívětivější banka, kterého si moc cení.

Interní akademie a příspěvky na studium

Každý, kdo se chce posouvat dál, má v Raiffce možnost přihlásit se do interních akademií a získat nejrůznější certifikace, které může využít i v budoucnu. Chtějí, aby byl jejich systém vzdělávání nejkvalitnější na trhu, a proto spolupracují s těmi nejlepšími lektory. Pokud se někdo rozhodne studovat vysokou školu, má nárok na několik dní studijního volna, a navíc dostane nemalý finanční příspěvek, který často pokryje až polovinu studijních nákladů.

Život není jenom o práci

Užívají si o volných dnů. A těch v Raiffce není málo. Kromě základních pěti týdnů dovolené mají také čtyři sick days a studijní volno. Další volné dny navíc je možné „vyhrát“ i v motivačních soutěžích, nebo si je zasloužit díky poctivé práci a dobrým výsledkům. A ti úplně nejlepší každý rok vyjedou zdarma na výlet do zahraničí.

Vložit profil na své webové stránky