This position is no longer available.

BANKÉŘ/KA - Praha, Holešovice

Permanent contract
Prague
Salary: Not specified
No remote work

Raiffeisenbank

Interested in this job?

jobs.faq.title

The position

Job description

Láká vás práce v bance? I bez zkušeností do ní můžete vstoupit. Tak neváhejte a přihlaste se.

Jsem Michaela Hlobilová a právě rozšiřuji tým svých bankéřů na pobočce v pražských Holešovicích. Jsme menší tým, proto je pro nás důležité, že se můžeme spolehnout jeden na druhého. V práci s lidmi ctím jedno pravidlo, kterým je, že mé dveře jsou vždy otevřené. Maximálně otevřenost a důvěra jsou klíčové hodnoty, které ctím za každých okolností. Svým lidem vždy ráda pomůžu a podporuji je. Jo a taky vím, že s dobrou náladou to jde vždycky líp. Na naší pobočce s ní počítejte.

Co vás čeká?

  • Naši profi trenéři vás naučí jednat s klienty, pracovat v bankovních systémech a získáte přehled o našich produktech.
  • Po formálním zaučení se začnete učit z praxe. Při ruce budete mít zkušeného kolegu, který vám se vším pomůže.
  • Stanete se profi poradcem a obchodníkem. Budete klientům pomáhat řešit jejich požadavky a dokážete nabídnou produkt jako ušitý pro jejich aktuální potřeby.
  • Budete také tak trochu přemýšlet za klienta. Dokážete rozklíčovat, jaké produkty by se klientům hodily a budete s nimi na toto téma otvírat diskusi, osobně i telefonicky. A věřte, klienti tuto péči oceňují.
  • Díky své kvalitní práci, školením a certifikacím budete kariérně i finančně růst.

Bez čeho se neobejdete?

  • Rádi dáme příležitost i někomu bez zkušeností z banky. Jakákoliv předchozí obchodní praxe je však výhodou.
  • Mezi lidmi jste jako ryba ve vodě a nebojíte se být v komunikaci i proaktivní.
  • Baví vás pomáhat a hledat řešení pro různorodé situace.
  • Dokážete si stanovit cíl a jít si za ním. Zároveň víte, že bez práce se cíle nedosáhne.
  • Vítáte možnost posílit svou angličtinu. Na pobočce se budete setkávat i s anglicky mluvícími klienty. Nejde nám o dokonalou gramatiku, ale o ochotu obsloužit klienta, který nemluví česky.

Na co se můžete těšit?

  • 5 týdnů dovolené a další 3 dny volna na cokoliv.
  • Do Cafeterie dostanete na 1. rok 14.000 Kč a poté 27.000 Kč ročně, které využijete dle své volby (cestování, nákupy, kultura, sport aj.).
  • V prvních 3 měsících podpora až 3.000 Kč ke mzdě.
  • „Možnost si vydělat“ není prázdná fráze. K fixní mzdě si odnesete při plnění cílů měsíčně až 15.000. A to není vše. Při plnění ročních cílů získáte dlouhodobě další peníze navíc.
  • Výhodnější bankovní produkty? Samozřejmě. Např. 100% hypotéka.
  • Práci na HPP a již od začátku je smlouva na dobu neurčitou.
  • Slevy u mnoha partnerských společností - O2, ČD, Čedok, Premier Cinemas aj.
  • Rozšíříte si povědomí o fungování světa financí. Pro reálný život je toto k nezaplacení.
  • Uplatníte a posílíte své obchodní a komunikační dovednosti.
  • Získáte 3 certifikace od ČNB, které vám dodají punc profesionála. Po splnění prvních 2 vám navýšíme měsíční mzdu.
  • Tým skvělých obchodníků a normálních lidí, se kterými to nebude jen o spolupráci a předávání know-how. Rádi spolu trávíme čas i mimo práci.
  • Kulturu otevřenosti a týmovosti. Mrkněte na #životvraiffce.

Společnost

rb

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Provize z prodeje
  • Příspěvek na dovolenou
  • Mobilní telefon
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Firemní školka
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
  • Zdravotní volno/sickdays

Want to know more?