Perfect Canteen

Perfect Canteen

 • Year of Founding

  2009
 • Employees

  170
 • Gender Breakdown

  50%50%
 • Average Age

  42 years old

Ctíme řemeslo a nabízíme dlouhodobou a stabilní práci.

U nás se bude líbit všem, kteří chtějí dělat poctivou a férovou gastronomii.

Žijeme inovacemi, vaříme s láskou a stále hledáme nové cesty.

Představení společnosti

Na začátku všeho byla česká firma Perfect Catering, jejíž doménou byl prvotřídní cateringový servis. Poptávka však byla vysoká a zákazníci začali kromě cateringu volat i po kvalitním firemním stravování. Tak vznikla Perfect Canteen. A od té doby nepřestala růst. Firma dnes provozuje 18 kantýn, jednu cateringovou divizi a denně obslouží 15 000 zákazníků. Může se navíc pochlubit 100% českým kapitálem i vlastníkem. Zakladatel Filip Sajler je garantem kvality, nositelem firemních hodnot a pro mnoho zaměstnanců zároveň životním vzorem.

Hlavním posláním Perfect Canteen je připravovat pestré jídlo z kvalitních surovin, které je doslova kulinářským zážitkem. Při vaření používají nejmodernější technologie a šetrné způsoby zpracování potravin. Umakartové stoly jsou tu dávno minulostí. Interiéry kantýn vznikají ve spolupráci s profesionálními designéry, všechny provozy jsou klimatizované, čisté a kuchaři pracují v příjemném prostředí s denním světlem. Bezesporu jedním z nejlepších benefitů jsou volné víkendy a ranní směny. Každý zaměstnanec může využít i firemního vzdělávání.

Koho hledají?

Zaměstnance s láskou k profesi. Ideální kuchař je pracovitý člověk, který si nechodí jen odkroutit hodiny. Je na něj spoleh, ale zároveň nechce žít jen prací. Je pro něj důležitý pracovní tým a s kolegy na provoze tvoří sehrané mužstvo. Je ve věku, kdy jsou 16hodinové směny a divoké večírky už minulostí. Je rád, že má volné odpoledne i víkendy, které může strávit s rodinou. Hledá stabilní zaměstnání a dobré pracovní prostředí. A ideálně má i trochu praxe.

Co je dobré vědět?

Perfect Canteen stojí za soutěží Young Chef, což je vzdělávací projekt pro studenty středních škol a učilišť. Cílem soutěže je mimo jiné napravit nešvary, kterým se mnohdy studenti ve škole přiučí. Vybraní studenti jsou pozváni na stáž do Perfect Canteen, kde dostanou vlastního mentora – kuchaře, který je po celou dobu soutěže odborně vede. A rozhodně nejde jen škrábání brambor, učni jsou plnohodnotnými členy týmu. Po škole se potom mohou rozhodnout, zdali do firmy nastoupí na plný úvazek.

Embed this profile on your website

Questions and answers on Perfect Canteen