Perfect Canteen

Sledovat!

Co je Perfect Canteen

Perfect Canteen je společnost s vizí šířit kvalitní gastronomii ve firemním stravování. Koncepty kantýn a restaurací tvoří od základu, tedy od architektonických návrhů až po rozmístění stolů či složení menu na jednotlivé dny. Srdcem každého konceptu jsou perfektní a pečlivě tvořené týmy kuchařů, baristů, pokladních a manažerů.

Perfect Canteen stojí zejména na lidech a důvěře, a proto si i přes loňské měsíce nejistoty udrželi silné jádro týmů, a v roce 2021 otevřeli nové restaurace a kantýny. Pro rok 2022 se plánují velké věci, budou se otevírat nové provozy a spouštět nové projekty.

Koho hledají?

Kuchaře a lidi, kteří se nebojí objevovat nové možnosti a učit se. V Perfect Canteen sází na důvěru a jasné podmínky. Když dovolenou, tak je proplacená. Žádné vytáčky, žádné potíže. Pevná pracovní doba je jasným standardem stejně jako proplacené přesčasy. Je tu rovina na všech úrovních a takové hledají také kolegy. Srdcaře, kteří táhnou za jeden provaz, umí se sem tam hecnout, ale vždycky je to tým, který se rád usmívá a práce je baví.

Co je dobré vědět?

Koncept kantýn a restaurací sází na vysokou technologickou vybavenost a skvělou gastronomii. Moderní hi-tech kuchyně jsou tu standardem, stejně jako pečlivá příprava a touha předvést to nejlepší, co umí. V Perfect Canteen vědí, že investice do rozvoje vlastního týmu se vyplatí! Kuchaři proto prochází pravidelným školením v nových gastronomických postupech a trendech, jedině tak si společnost zachovává stále vysoký standard, který je předpokladem k růstu.

Vložit profil na své webové stránky

Questions and answers on Perfect Canteen