Nestlé centrála - Praha

Sledovat!

Poznej Pavla

Do Nestlé Pavel nastoupil ještě při studiu před 12 lety. Začínal v logistice a postupně přešel k informačním technologiím. Mít humanitní obor je dnes v IT zajímavá průprava a Pavel rozhodně nevěří nějakým proklamacím, že vysoké školy produkují příliš mnoho humanitních absolventů. Jeho tým tvoří asi 40 lidí a kromě pevného jádra s formálním IT vzděláním v něm můžete najít dvě třetiny lidí, kteří mají na starosti podporu jednotlivých oddílů byznysu. A spousta z nich pochází z humanitních oborů. Informační technologie a byznys jsou dnes propojené a v podstatě mezi nimi nejsou pevné hranice.

Technologie kam se podíváš

Protože vede celé IT, musí mít ucelený přehled o oddělení jako celku. Její hlavní úkol je nastavovat a udržovat strategii, která bude podporovat jakoukoliv výzvu, do níž se Nestlé pustí. Informační technologie jsou komplexní a mnohotvárné, uplatňují se ve všech oblastech, od logistiky přes komunikaci až po marketing. Jejich tým se stará o to, aby se nikde nic nezadrhlo a existovala jasná vize, jak prostřednictvím technologií pomáhat firmě. Dnes existuje technologie, která pomůže vyřešit v podstatě cokoli, ale musí nejdřív skutečně vědět, jaký problém před nimi stojí.

O Pavlovi

Volný čas pro něj znamená hlavně létání. Ta možnost půjčit si letadlo, proletět se po republice a vrátit se domů, je podle něj úžasná. Navíc to člověka naučí pokoře, jednak před přírodou a před vlastními možnostmi. Sice ví, jak se dostat nahoru a jak přistát, ale nikdy se neví všechno o počasí, aerodynamice a tak dále. Kromě těch velkých létajících věcí věnuje svým čas i těm menším, včelám. Včelaření je pro něj skvělý způsob, jak se přiblížit přírodě. A když si od všeho potřebuje úplně vyčistit hlavu, zajde si do sauny.

Vložit profil na své webové stránky