Modul Servis

Modul Servis

Vláďa je jednatelem a spolumajitelem Modul Servisu. Vystudoval práva a ekonomii a vždy se zajímal o IT. Dnes se mu daří všechny tyto oblasti skloubit dohromady v rámci unikátního mixu služeb, které „Modul“ jako jeden z předních pojišťovacích makléřů v naší zemi nabízí svým klientům. Má na starosti kompletní řízení firmy a díky tomu, že je ve firmě skoro od počátku, má přehled o všech procesech a činnostech a může díky tomu rychle rozhodovat a udržovat tak dynamiku změn a inovací na úrovni menší rodinné firmy, ač to tak již „podle čísel“ dávno není.

Jeho hlavní filosofií je, že je potřeba se stále zlepšovat ve všem co děláme, ač třeba po drobných krůčcích. Sám se neustále vzdělává a chce jít příkladem. Na práci, kterou Modul odvádí je pyšný a chce, aby to tak cítili i lidé ve firmě. Prosazuje přátelskou, rodinnou a otevřenou atmosféru. Každý může přijít s návrhem, jak by se něco dalo dělat jinak, a vždy bude vyslyšen.

Ve volném čase se, kromě všemožných sportovních aktivit, věnuje hlavně svému synovi.

Kuba do Modul Servisu nastoupil ke konci roku 2012 na pozici specialista podpory obchodu, do tehdy ještě dvoučlenného týmu. S růstem firmy a zvětšujícími se požadavky na interní systémy a procesy postupně přibíral odpovědnosti a kompetence a od roku 2015 působí na současné pozici ředitel podpory obchodu. V jeho týmu je aktuálně 10 lidí a denně řeší široké spektrum činností od zajištění funkčního IT vybavení našich kolegů, po vývoj a správu interních systémů, až po zakázkový vývoj systémů pro externí partnery. V Modul Servisu aktuálně pracuje více než 7 let, a protože se mu stále daří nacházet nové výzvy, tak ho jeho práce baví.

Ve volném čase si rád vyčistí hlavu na čerstvém vzduchu při procházce s rodinou a svými blízkými, zajde si zaběhat nebo upustit páru na kurz sebeobrany.

Míša v Modul Servisu pracuje již 5 let a stále ji to baví. Díky své práci se dostane na místa, kam se člověk běžně nedostane, kde se setkává s mnoha zajímavými, příjemnými a inspirativními lidmi. Díky vzdělávání, na které je v Modul Servisu kladen velký důraz se neustále posouvá dál a rozšiřuje si obzory nejen v oblasti pojišťovnictví, ale i práva.

Nejraději se odreagovává při cvičení, při kterém si hlava nejlépe odpočine. Jinak svůj čas nejraději tráví s rodinou, ať už doma, nebo na chatě uprostřed lesů bez veškerých moderních vymožeností. Nepohrdne ani sklenkou dobrého vína s přáteli.

O společnosti

Modul Servis s.r.o. je ryze česká nezávislá společnost, která od roku 2003 působí na tuzemském pojišťovacím trhu. Během let se její portfolio služeb rozrostlo i o další směry, jako je financování, rizikové audity a poradenství pro firmy. Pojištění a pojišťovací poradenství však nadále zůstává základním pilířem společnosti.

Svým klientům Modul Servis přináší srozumitelné a smysluplné služby bez kompromisů v jejich kvalitě. K vysoké profesionalitě napomáhá neustálé zvyšování odbornosti a kvalifikace zaměstnanců a také implementace moderních technologií a IT řešení. Příkladem může být nejpokročilejší systém pro autoprodejce pro pojišťování klientů na českém trhu.

Koho hledají

Pro každého, kdo hledá výzvy a chce na sobě pracovat, jsou v Modul Servisu dveře otevřené. Práce je vhodná jak pro absolventy, tak pro zkušenější pracovníky, stačí mít zápal pro věc. Co vás v Modul Servisu určitě nečeká, je nudná a monotónní práce. Důraz kladou na osobní odpovědnost, profesionalitu a týmovou práci. Společnost má vlastní vývojářský tým, který mezi sebe přijme i studenty, kteří by rádi získávali cennou praxi ve svém oboru.

Co je dobré vědět

V Modul Servisu funguje pracovní kolektiv trochu jako jedna velká rodina. Každý zaměstnanec má možnost se aktivně zapojit do chodu firmy a přicházet s návrhy na zlepšení fungování firmy. Zároveň je kladen důraz na osobní odpovědnost, profesionalitu a týmovou práci. Zaměstnanci mohou pohodlně parkovat v rámci firmy a využívají kromě klimatizovaných kanceláří i firemní benefity, jako například pět týdnů dovolené, stravenky a mobilní telefon i k soukromému užívání. Každoročně se všichni zaměstnanci scházejí na prestižním turnaji o pohár Modul Servisu v beach volejbale i na jiných sportovních nebo kulturních mimopracovních aktivitách.

Vložit profil na své webové stránky