Mediální skupina MAFRA

Mediální skupina MAFRA

O Kubovi

Chvíli neposedí na místě a rád zkouší nové věci. Díky tomu má spoustu koníčků a jejich výčet se často mění. Co ho ale baví už od dětství, je počítačová grafika a sport. Volné chvíle tráví také hodně s přáteli, kdy sbalí batohy a vyrazí klidně na celý den na nějakou túru. Nejradši má Jeseníky, odkud pochází a kam už 20 let jezdí na tábor. Nejdřív jako účastník, teď jako vedoucí.

Mediální skupina MAFRA

Sledovat!

Seznam se s Kubou

Jakub pracuje se systémem Hermes, ve kterém se připravuje finální podoba novin před tím, než jdou do tisku. Je v týmu s dalšími třemi kolegy. Střídají se na ranní a odpolední směně. Pokud je v práci ráno, je jeho hlavní odpovědností zkontrolovat, že noviny vyšly a odpoledne zase dohlédnout na to, že je vše připraveno k tisku. V průběhu celého dne jim volají redaktoři s chybami všeho druhu. Ty musí opravit a případně udělat vše pro to, aby se už neopakovaly. Kromě toho Jakub spravuje i archiv, kde jsou v digitální podobě uložené všechny výtisky jejich novin.

Žádné prázdné fráze

Když si hledal práci, byl na pohovoru ve třech firmách a jednou z nich byla i MAFRA. Její přístup byl ale zcela odlišný, a to rozhodlo o tom, že se rozhodl pro práci tady. Ze začátku pohovor sice probíhal více formálně, ale bylo vidět, že nejedou podle striktních pravidel, jako ve spoustě jiných firem. Žádné modelové otázky ho nečekaly. Místo toho se dočkal individuálního a přátelského přístupu.

Vložit profil na své webové stránky