McDonald's

Foodservice

Prague

O společnosti

McDonald’s se řadí mezi nejznámější značky na světě. Znají ji téměř všichni bez ohledu na věk, vzdělání, jazyk, pohlaví nebo lokalitu. Je také nejhodnotnější fast food značkou na světě. Zakladatelem sítě McDonald’s podle konceptu bratří McDonaldových je syn českých migrantů. Mekáč není jen o proslulých hranolkách a Big Macu či Cheesburgeru, které se řadí mezi nejoblíbenější produkty, ale i o McFlurry, dezertech či skvělém McCafé.

Důležitá a klíčová je pro ně kvalita a původ surovin, skvělá chuť, spokojenost zákazníků a ohleduplnost vůči životnímu prostředí. Veškeré dodavatelské odpady i odpady po zákaznicích z restaurací třídí již 21 let, pravidelně uklízí okolí kolem restaurací a v roce 2020 zavedli do všech restaurací brčka a příbory z ekologicky udržitelných materiálů. Neodmyslitelnou součástí podnikání je podpůrná charitativní činnost.

Vzhledem k tomu, že celosvětově provozují přes 38000 restaurací, jsou na centrále v Praze v každodenním spojení s kolegy z celého světa. Sdílí zkušenosti a názory, spolupracují na rozvoji značky a neustále hledají nové příležitosti, jak zlepšovat služby a ještě více uspokojovat potřeby zákazníků s důrazem na lokálnost a specifika jednotlivých trhů.

Koho hledají?

V McDonald’s je jediným měřítkem hodnocení zaměstnanců jejich pracovní nasazení, výsledky a chuť na sobě pracovat. Všichni proto mají stejnou příležitost k dalšímu profesnímu růstu. Díky jejich velikosti máš možnost růstu prakticky neomezenou. Začít můžeš brigádně v restauraci a postupně se vypracovat. Případně se můžeš zúčastnit stáží v restauracích či na centrále, které ti také pomohou rozjet kariéru.

Co je dobré vědět

Vzdělání zaměstnanců je pro ně priorita, proto všechny zaměstnance pravidelně školí a rozvíjí. Poslední vychytávkou v oblasti vzdělávání je virtuální realita, kterou využívají při trénování zaměstnanců. Jako nesporná výhoda se ukázala nejen při pandemii COVID-19.

Jsou jedna rodina, a proto se pravidelně setkávají i mimo práci. Také během roku mají nespočet team buildingů, na kterých sportují, soutěží, tancují. Prostě se baví. A také je dobré vědět, že si všichni tykají bez ohledu na pozici.

Vložit profil na své webové stránky

Questions and answers on McDonald's