This position is no longer available.

ADMINISTRÁTOR/KA LIKVIDACE MAJETKU

Permanent contract
Prague
Salary: Not specified
Occasional remote

jobs.faq.title

The position

Job description

Chcete nastartovat svou kariéru ve velké mezinárodní společnosti? Nemáte moc zkušeností v oboru, ale zvládáte se rychle učit a máte chuť se stále rozvíjet? Pak hledáme právě vás!

Co bude vaším úkolem?

  • Přijímat a zpracovávat dotazy klientů na likvidaci pojistných událostí (v oblasti neživotního pojištění).
  • Registrovat pojistné události.
  • Poskytovat informace klientům o aktuálním stavu pojistné události a řešit případné požadavky.
  • Zpracovávat administrativu v interních systémech a aplikacích.
  • Připravovat podklady a komunikovat s likvidátory.

Co je k tomu potřeba?

  • Mít minimálně SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou.
  • Výborná znalost českého jazyka.
  • Velmi dobré komunikační schopnosti a pro klientský přístup.
  • Uživatelská schopnost práce na PC.
  • Samostatnost, pečlivost, vstřícnost.
  • Chuť učit se a rozvíjet.

Co vám za to naopak nabízíme my?

  • Proniknutí do základů pojišťovnictví a získání velkého množství znalostí v dané oblasti.
  • Pozici vhodnou i pro člověka bez předešlých zkušeností (např. absolventa SŠ).
  • Po domluvě s nadřízeným možnost částečně pracovat z domova.
  • Dlouhodobou spolupráci s možností kariérního růstu.
  • Aktivní podporu vašeho rozvoje díky bohatým možnostem a stabilnímu zázemí Skupiny Generali.
  • Odborné zaškolení a podporu od zkušenějších kolegů.

Jaké máme benefity?

  • 32 DNÍ VOLNA: 25 dní dovolené, 5 dní zdravotního a osobního volna a 2 dny na dobrovolnictví.
  • FLEXIBILITA A SMARTWORKING: Oceníte dřívější začátek nebo pozdější start? Pracujete raději z kanceláře nebo oceníte kombinaci s prací z domova?
  • CAFETERIE: Příspěvek ve výši 12 000 Kč/rok. Benefitní systém Cafeterie vám přináší možnost sportu, relaxace, vzdělávání, dovolených, ale i péče o vaše zdraví. A to se vždy hodí!
  • STRAVENKOVÝ PAUŠÁL: Papírovým stravenkám již odzvonilo. Proto přispíváme 107 Kč za každý odpracovaný den přímo k vaší čisté mzdě.
  • POJIŠTĚNÍ SE SLEVOU: U nás „kovářova kobyla bosa nechodí!“ Máme pro vás životní pojištění v rámci pracovní smlouvy a slevy na produkty skupiny až do výše 50 %.
  • ABY NEBYLA NUDA: Běžecký klub, interní sportovní ligy, slevy u třetích stran nebo za kulturou se slevou.

Těšíme se na Váš životopis v českém jazyce.

Benefits

  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Možnost občasné práce z domova

Want to know more?