Recepční

Permanent contract
Brno
Salary: Not specified
No remote work

Frontman
Frontman

Interested in this job?

jobs.faq.title

The position

Job description

Pro jakou společnost budete pracovat?
Jsme firma pomáhající ostatním dobře našlápnutým společnostem rozjet se a uspět na trhu. Vytváříme pro ně profesionální zázemí, kde mohou stabilně růst. Perfektně ovládáme účetnictví, máme přehled v legislativě, dokážeme se postarat o klienty i „nakopnout” marketingové kampaně. Podstatnou součástí je taky Back Office tým, kam momentálně potřebujeme přijmout dalšího člena.

Koho vlastně hledáme?
Pro vytvoření recepčního týmu hledáme do mladého kolektivu milou kolegyni nebo milého kolegu, kterou/kterého baví práce s lidmi. Máte zkušenost s prací na recepci nebo se servisem? Jste komunikativní, reprezentativní a rádi pomáháte ostatním? Je pro vás příprava drobného občerstvení zábavou? Pokud jste na výše položené otázky odpověděli ano, jste to právě vy, koho hledáme!

Co bude vaší náplní práce?

  • milé přivítání spolupracovníků, klientů a obchodních partnerů na ředitelství firmy,
  • komunikace s návštěvníky firmy na recepci,
  • příprava zasedacích místností na jednání (rezervace, úklid, občerstvení, příprava dle počtu lidí, teplota místnosti, nachystání potřebné techniky,…),
  • péče o vedení a klientelu firmy (příprava nápojů a občerstvení),
  • úklid firemních prostor – po jednáních, v průběhu i na konci dne.

Preferred experience

Určitě se přihlaste, pokud

  • máte předchozí zkušenost se servisem nebo s recepcí,
  • vás výše popsaná náplň práce zaujala a naplňovala by vás,
  • jste milý/á, reprezentativní a s komunikačními schopnostmi,
  • se v práci každý den rád/a setkáváte s lidmi a pečujete o ně,
  • se dokážete starat o firemní prostory a v kanceláři automaticky udržujete pořádek.

Co nabízíme?

  • práci na ranní a odpolední směny (v časovém rozmezí 7:00–15:00 / 11:00–19:00),
  • přátelský tým lidí, v němž se vzájemně podporujeme,
  • prostor pro sebeuplatnění a realizaci vlastních nápadů,
  • možnost pracovního i osobního růstu,
  • odpovídající finanční ohodnocení s bonusy,
  • kompletní kancelářské zázemí,
  • stravenky, teambuildingy, kartu Multisport, 5 týdnů dovolené,
  • příspěvek nebo plné uhrazení kurzu, který Vás posune o kousek dál,
  • možnost neomezené konzumace kávy a čaje na pracovišti.

Nástup: dle domluvy :)
Lokalita: Brno – Dolní Heršpice (Vienna Point)
Forma spolupráce: HPP

Want to know more?