Epico

Epico

Roman je zakladatelem a obchodním ředitelem společnosti Epico International. Byznysu se věnuje od svých 23 let, kdy během studií práv založil Tarifomat, srovnávač mobilních tarifů, který významně změnil české telco. Po prodeji svého podílu ve světě telca zůstal a s dalšími společníky založil virtuálního mobilního operátora Gorila mobil. Po exitu založil Epico International, jemuž se věnuje dodnes. Roman rád cestuje za sluncem a po horách, jí dobré jídlo a čte.

Po vystudování mezinárodních vztahů a roční cestě po Novém Zélandu, Michaela objevila svět start-upů a to díky pohovoru do virtuálního operátora Gorila mobil. Následně pracovala v česko-americkém Cashplay, který se zabýval monetizací her do chytrých zařízení. V roce 2015 začala pracovat v Epicu, kde se dostala od administrativy a nákup produktů k marketingu, kterému se věnuje dodnes. Se svým týmem připravuje produkt ke spuštění, marketingové podklady pro klienty a eventy, kterých se Epico účastní. Baví ji svět balení produktů, cestování & asany (nejen v Asaně) jsou její život.

Sjoerd is Business Development Director at Epico since September 2021 based in his home country the Netherlands. He is responsible for expanding Epico into new regions and channels. He has over 10 years of experience in the mobile accessory business. Before he started in international sales he was active in purchasing, logistics and product management. Sjoerd likes travelling, sports, food and wine.

Iva velkou část svého profesního života strávila v kulturní sféře, kde byla v každodenním kontaktu s klienty a zákazníky a naučila se řešit věci s rozvahou a potřebnou péčí. Zkušenosti má také z recepce a práce v back officu, díky čemuž si hravě poradí s nenadálými situacemi a stresem. Ivce se líbilo, jak se Epico prezentuje a vzhledem k tomu, že hledala neformální prostředí a dobrý kolektiv, který zde také našla, stalo se Epico jasnou volbou. Dalším přidaným bonusem je možnost lekcí angličtiny a využívání mezinárodní komunikace na každodenní bázi. Také zde se svými kolegy/kamarády může sdílet své koníčky jako jsou výlety po horách a za kulturou.

Alberto is the sales director of Epico International. He worked in sales since 2006 and in the past 11 years, he took care of the export sales in various international companies in the accessories field, with an active business in more than 40 countries. Alberto loves travelling and meeting new people; his main passions are meteorology, nature and...wine :-)

Prezentace

Epico vzniklo v létě 2014, kdy se Martin Habina s Romanem Nováčkem rozhodli, že by chtěli podnikat společně. Rozhodli se zaměřit pro příslušenství na chytrá zařízení kompatibilní se značkami jako je například Apple a Samsung, které Martin našel v roce 2013 na své první cestě do Číny. Pro oba byla důležitá kvalita, moderní technologie, ale také udržitelnost a ekologie. To vše v kombinaci s minimalistickým funkčním designem, aby veškeré příslušenství nejen že perfektně fungovalo, ale aby také dobře vypadalo, a to ať už na pracovní schůzce, v domácnosti či na cestách. A na těchto hodnotách staví do dnes, díky čemuž firma aktuálně působí na více než 25 světových trzích a patří mezi hlavní dodavatele řetězců Apple Premium Reseller.

Co hledají

Epico hledá týmové hráče, kteří jsou schopni pracovat společně i samostatně. Čeká tě mnoho různých úkolů na každodenní bázi, a pro to je velmi důležitý time management a zvládaní zpracování i ASAP úkolů. Pro Epico nejsou ani tak důležité tituly, jako chuť pracovat a učit se novým věcem. A naprosto zásadní je, abys lidsky zapadnul do kolektivu a cítil se dobře v kanceláři, kde budeš pobývat každý den.

Hodí se vědět

#beproud vyjadřuje postoj společnosti k životu i byznysu a cílem je budovat dlouhodobé spolupráce s klienty i dodavateli, tak, aby byli v souznění s další klíčovou hodnotou – udržitelností. Epico používá kvalitní materiály a snaží se produkovat co nejmenší množství odpadu a eliminovat podíl plastů v našem balení.

Pro zaměstnance je připravená zrekonstruovaná kancelář s krásnou terasou, kde se přes léto dá obědvat a je to ideální místo na grilovačky. V kuchyňce najdeš nepřeberné množství čajů, oříšků, jogurtů, ale také ledničku plnou bylinek a salátů. Samozřejmostí jsou pak různé teambuildingy či posezení po práci u piva.

Vložit profil na své webové stránky