CBRE

  • Commercial Real Estate, Residential Real Estate
  • Praha, Karlovy Vary
  • www.cbre.cz
CBRE

O Martinovi

Rád cestuje a váží si toho, že si může dovolit úplně vypnout a odjet na několik týdnů pryč. Díky tomu mohl vylézt na svou první šestitisícovku v Chile nebo zažít alespoň z části Pacific Crest Trail. Z cest si dovezl nejen úžasné zážitky, ale i nový koníček – trailový běh. A tak si o víkendu chodí zaběhat po křivoklátských lesích.

CBRE
CBRE

Sledovat!

Seznam se s Martinem

Jeho úkolem je provést klienta procesem prodeje nebo nákupu komerční nemovitosti v oblasti retailu, kanceláří, industrialu a hotelů. Zpravidla pracuje na více projektech současně, a to vyžaduje koncentraci a smysl pro detail. V případě zastoupení klienta při prodeji nemovitosti připravuji marketingové materiály, které pomáhají budovu prodat za nejlepších podmínek, a zároveň ji uvádí na trh. V případě nákupu je jeho práce více analytická. Snaží se o objektu dozvědět maximum informací a přednést kupujícímu, jakou má budova budoucí výnosnost. Ať stojí na té, či oné straně, jeho práce končí vždy v momentě, kdy je nemovitost převedena na nového majitele.

Zodpovědnost a důvěra

Od prvního dne, kdy do CBRE nastoupil, měl velkou zodpovědnost. Musel samostatně zvládnout komunikaci s klientem, prezentovat nápady i řešit nenadálé situace. Byla to škola, ze které čerpá v pracovním i osobním životě. Na začátku své kariéry v CBRE se podílel na prodeji kancelářského a bytového objektu Waltrovka. Tento projekt byl jedinečný svým rozsahem a také tím, že se prodej projednával se zahraničním investorem. V jiných odvětvích by takové transakce řídily investiční banky z Londýna, ale díky lokálním zkušenostem a firemnímu know-how na projektu mohli pracovat z pražské kanceláře.

Vložit profil na své webové stránky