Capexus

Capexus

 • Building / Public Works, Commercial Real Estate, Interior Design
 • Prague
 • View website
Capexus
Capexus
Capexus
 • Rok založení

  2011
 • Zaměstnanci

  110
 • Zastoupení pohlaví

  45%55%
 • Průměrný věk

  33 let
 • Obrat

  650 mil. Kč
Capexus
Capexus

Capexus navrhuje a vytváří jedinečné kancelářské interiéry, které myslí nejen na moderní design, ale také na funkčnost, zdraví zaměstnanců a udržitelnost.

Capexus
Capexus
Capexus

Přidejte se k misi měnit pracovní prostředí k lepšímu.

Capexus
Capexus
Capexus

Příběh společnosti začal před 11 lety předěláním jedné kancelářské příčky za 100 tisíc korun.

Capexus
Capexus

V CAPEXu pracuje tým profesionálů, kteří si zakládají zejména na tom, v jaké atmosféře pracují.

Capexus
Capexus
Capexus
Capexus
Capexus

Své místo najde ve společnosti každý, kdo za sebou chce nechávat poctivě odvedenou práci.

Capexus
Capexus

Firma je členem asociace Studio Alliance a na konci roku 2021 se spojila s ČEZ ESCO.

Capexus
Capexus
Capexus

Po dobu deseti let na trhu změnili pracovní prostředí pro více než 400 společností, od malých dynamických start-upů po velké korporace.

Capexus
Capexus

Prezentace

Za více než 10 let na trhu změnila společnost CAPEXUS pracovní prostředí pro více než 400 společností od malých startupů po velké korporace. Navrhuje a vytváří jedinečné kancelářské interiéry, které myslí nejen na moderní design, ale také na funkčnost, zdraví zaměstnanců a udržitelnost. O projekty v České republice se stará více než 100 specialistů z odvětví architektury, realizace, projektového řízení či workplace consultancy.

Přidejte se k misi měnit pracovní prostředí k lepšímu. CAPEXUS jde příkladem a ví, jak důležité je se do práce těšit. Proto funguje jako jeden tým. Zaměstnanci společně rostou a umí podporovat nejen sebe navzájem, ale i řadu dobročinných projektů. Firma je členem asociace Studio Alliance a na konci roku 2021 se spojila s ČEZ ESCO. Už nyní tak ví, že ji čekají další zajímavé výzvy. A vy můžete být u toho.

Co hledají

V CAPEXu pracuje tým profesionálů, kteří si zakládají zejména na tom, v jaké atmosféře pracují. Vzájemná důvěra a podpora dává vzniknout unikátním projektům a referencím, na které může být člověk právem pyšný. Své místo najde ve společnosti každý, kdo za sebou chce nechávat poctivě odvedenou práci. Odměnou jsou společné snídaně, adrenalinové teambuildingy, podpora profesního vzdělávání, výuka angličtiny, podpora sportovních aktivit i hybridní model práce 3 dny z kanceláře, 2 dny z domova.

Hodí se vědět

Příběh společnosti začal před 11 lety předěláním jedné kancelářské příčky za 100 tisíc korun. Od té doby rostl CAPEXUS startupovým tempem až na loňských 650 milionů korun a další velké cíle ho čekají. Segment kancelářských budov prochází velkou proměnou nejen kvůli pandemii, ale také vlivem zelené politiky a zodpovědného investování. Pokud tedy hledáte firmu s budoucností, kde se opravdu nebudete nudit, CAPEXUS je pro vás skvělou volbou.

Vložit profil na své webové stránky

Questions and answers on Capexus