Bohemia Energy

Bohemia Energy

O Kubovi

Už od malička je sportovec. Když si něco umane, tak si za tím jde stůj, co stůj. A to nejen ve sportu, ale i v práci. Proto se mu na Bohemia Energy líbí, jak je ctižádostivá a lidé v ní cílevědomí. Teď se vrhl na takzvané ultratraily, což jsou běžecké závody v horách. Relax a nejlepší prostředek, jak si vyčistit hlavu, je pro něj freediving neboli potápění bez kyslíkové lahve, jen na nádech.

Sledovat!

Seznam se s Kubou

V Bohemia Energy pracuje už sedm let. Začínal jako specialista a už po necelém roce mu svěřili vedení prvního týmu. A zhruba před rokem dostal na starosti relativně velký tým, který se stará o úspěšný převod zákazníka od konkurenčních dodavatelů. Má pod sebou několik team leaderů, kterým pomáhá, když to potřebují, aby mohli své lidi efektivně řídit. Zároveň pravidelně monitoruje trh s energiemi a sleduje kroky konkurence.

Roboti v Bohemia Energy

Velkou část jeho práce tvoří inovace. Vymýšlí a hledá prostor pro zlepšení procesů. Jednou z posledních novinek byla automatizace výpovědi konkurenčního dodavatele a odvolání změny dodavatele. V obou případech museli kolegové poslat denně stovky e-mailů. Implementovali proto do systémů robota, který podle agendy a správy dat připraví portfolio klientů. Těm pak pošle e-mail úplně stejně, jako kdyby za počítačem seděl člověk. Díky tomu mají volné ruce pro řešení složitější agendy.

Vložit profil na své webové stránky