Tato pozice již není k dispozici.

Koordinátor zahraniční dopravy

Prague
Plat: Neuvedeno
Příležitostná práce z domova

Zásilkovna
Zásilkovna

Pozice

Popis pozice

Do našeho týmu zaměstnanců, kteří se nám starají o rozvoj našich služeb v zahraničí, přijmeme novou posilu na pozici Koordinátor zahraniční dopravy (Ž/M). Hledáme dynamického a organizačně schopného člověka, který se nebojí komunikovat v angličtině. Pokud chceš být součástí fajn kolektivu ve velké a stabilní společnosti, rádi Tě u nás přivítáme!

Náplň práce:

  • koordinace a zajištění plynulého provozu linehaul sítě a svozové sítě v rámci zahraničních zemích
  • dispečing sítě svozů a linehaulů v zahraničí
  • spolupráce s ostatními provozy v rámci skupiny Packeta Group
  • denní komunikace s expedičními depy last mile dopravců v zahraničí
  • kontrola vytíženosti a následná optimalizace linehaul a svozové sítě
  • paletové hospodářství
  • kontrola a evidence přepravních dokumentů
  • vyjednávání o cenách s linehaul a svozovými dopravci
  • kontrola faktur
  • spolupráce na optimalizaci současného nastavení linehaul

Požadujeme:

  • výborná znalost anglického jazyka (slovem i písmem)
  • výborné komunikační a organizační schopnosti
  • pečlivost, zodpovědnost, samostatnost a odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • HPP, nástup možný ihned
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days
  • stravenky 120 Kč/den, které plně hradíme
  • kafeterie
  • služební telefon a notebook
  • možnost Multisport karty
  • využité služeb Zásilkovny za zvýhodněnou cenu
  • vzdělávání, školení a jazykové kurzy
  • káva, čaj a ovoce ke každodennímu občerstvení
  • firemní akce

Pokud jsme Tě zaujali, pošli nám svůj životopis, rádi Tě poznáme!

Požadavky na pozici

Výborná angličtina, organizační schopnosti.

Proces náboru

Výběrové řízení bude dvoukolové.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".