Tato pozice již není k dispozici.

Specialista zákaznické péče s bulharštinou a angličtinou

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Zásilkovna
Zásilkovna

Pozice

Popis pozice

Do našeho týmu zaměstnanců, kteří se nám starají o zahraniční klienty, přijmeme novou posilu na pozici Specialista zákaznické péče. Hledáme komunikativního člověka s plynulou bulharštinou a angličtinou alespoň na úrovni B1. Pokud chceš být součástí velké a stabilní společnosti a podílet se na jejím dobrém jméně ve světě, rádi Tě u nás přivítáme!

Náplň práce:

  • zpracování telefonických a e-mailových požadavků našich klientů - vše v bulharštině
  • komunikace s našimi externími partnery (zahraničními dopravci)
  • práce s interními systémy
  • aktivní spolupráce s ostatními odděleními společnosti
  • doprovodná administrativní činnost

Požadujeme:

  • výborná znalost bulharského jazyka slovem i písmem
  • znalost anglického jazyka alespoň na úrovni B1
  • velmi dobré komunikační dovednosti a pozitivní přístup ke klientům
  • uživatelská znalost práce na PC
  • pečlivost, zodpovědnost a samostatnost

Nabízíme:

  • HPP, nástup možný ihned
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days
  • stravenky 130 Kč/den, které plně hradíme
  • cafeterie
  • služební telefon a notebook
  • možnost Multisport karty
  • využité služeb Zásilkovny za zvýhodněnou cenu
  • vzdělávání, školení a jazykové kurzy
  • káva, čaj a ovoce ke každodennímu občerstvení
  • firemní akce

Pokud jsme Tě zaujali, pošli nám svůj životopis, rádi Tě poznáme!

Požadavky na pozici

Komunikativnost, pečlivost.

Proces náboru

Dvoukolové výběrové řízení

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".