Tato pozice již není k dispozici.

Sales Support

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Zásilkovna
Zásilkovna

Pozice

Popis pozice

Do našeho obchodního týmu, který se nám stará o spolupráci s e-shopy, přijmeme novou posilu na pracovní pozici Sales Support (Ž/M). Hledáme dynamického a komunikativního člověka se schopností si věci dobře zorganizovat a správně prioritizovat. Pokud chceš být součástí cool společnosti, skvělého kolektivu a chceš pracovat v krásných prostorech nových kanceláři, neváhej a pošli nám svůj životopis.

Náplň práce:

  • kompletní administrativní podpora obchodního týmu e-shopů
  • správa a evidence veškerých dokumentů oddělení, aktualizace potřebných smluv a ceníků
  • kontrola plnění individuálních smluv u vybraných klientů
  • kontrola splatnosti faktur u klientů
  • příprava podkladů pro pravidelné meetingy obchodního oddělení, vytváření podkladů k reportům a statistikám
  • příprava podkladů pro obchodní jednání s klienty
  • zodpovědnost za zápisy z obchodních jednání
  • kooperace a komunikace s dalšími odděleními napříč firmou

Požadavky:

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • samostatnost, pečlivost a důslednost
  • dobrá znalost produktů MS office, CRM výhodou
  • znalost AJ na komunikativní úrovni

Nabízíme:

  • práce na HPP, nástup možný ihned
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days
  • stravenky 120 Kč/den, které plně hradíme
  • Multisport karta
  • Cafeterie
  • služby Zásilkovny za zvýhodněnou cenu
  • školení, vzdělávání a jazykové kurzy v pracovní době
  • firemní akce

Pokud se Ti pozice líbí, pošli nám svůj životopis, rádi Tě poznáme!

Požadavky na pozici

Organizační schopnosti, pečlivost, komunikativnost. Znalost CRM výhodou.

Proces náboru

Výběrové řízení bude dvoukolové.