Tato pozice již není k dispozici.

PR executive pro interní a externí komunikaci

Částečný úvazek
Prague
Plat: Neuvedeno
Počáteční datum: 31. ledna 2021
Několik dní doma

Zásilkovna
Zásilkovna

Pozice

Popis pozice

Jsi komunikativní? Máš kladný vztah k sociálním médiím a písemnému projevu? Chceš být součástí dynamické a prosperující společnosti, která je špičkou ve svém oboru? Pak hledáme právě Tebe! Do týmu našeho tiskového mluvčího Kamila Chalupy hledáme kolegu/kolegyni na pozici PR executive pro interní a externí komunikaci.

Co tě čeká:
• Příprava podkladů pro média, sociální sítě a interní komunikaci
• Psaní článků a newsletterů
• Zapojení do přípravy rozhovorů
• Vytváření a realizace témat pro média
• Příprava monitoringu a mediálních analýz

Co od tebe potřebujeme:
• Výbornou znalost českého jazyka – gramatiky a stylistiky
• Znalost anglického jazyka výhodou
• Kladný vztah k psaní textů a článků, schopnost vystihnout podstatu textu a podat informace poutavou a srozumitelnou formou
• Uživatelskou znalost moderních komunikačních technologií
• Základní orientaci v tuzemské mediální sféře
• Kladný vztah k segmentu e-commerce
• Časovou flexibilitu
• Schopnost rychle reagovat na změny a pracovat pod časovým tlakem
• Zkušenosti z oblasti PR

Co ti nabízíme:
• Smlouvu na dobu neurčitou
• Práci na částečný úvazek (20 hodin/týden)
• Flexibilní pracovní dobu s možností pracovat i z domova
• 5 týdnů dovolené
• Stravenky v hodnotě 100 Kč plně hrazené zaměstnavatelem
• Kávu, čaj a ovoce k tvému každodennímu občerstvení
• Jazykové kurzy na pracovišti (AJ, NJ, RJ)
• Multisport kartu

Pokud Tě pozice zaujala, pošli nám svůj životopis. Vybrané kandidáty si rádi pozveme k osobnímu pohovoru.