Tato pozice již není k dispozici.

PHP developer

Prague
Plat: Neuvedeno
Počáteční datum: 14. března 2021
Příležitostná práce z domova

Zásilkovna
Zásilkovna

Pozice

Popis pozice

Co od tebe budeme potřebovat:

  • znalost PHP ^7.1., výhodou jsou zkušenosti s Nette
  • znalost databází - my používáme PostgreSQL, MySQL a především MariaDB, Doctrine 2 a Dibi
  • výhodou je pokud se orientuješ v prostředí Dockeru, vedeme v něm vývoj i produkci
  • kód a úkoly verzujeme v GitLabu (Merge Requesty + Code Review)
  • zužitkuješ u nás zkušenosti s Git, Gulp, Grunt, Bower, Composer, PHPStorm, RabbitMQ a Redis, jestli některé technologie neznáš, nic se neděje, budeš mít příležitost se s nimi seznámit

Mohou se nám hodit také tvé zkušenosti:

  • front-end na úrovni jQuery (hlavně pro naše interní systémy)
  • dalšími programovacími jazyky (.Net, C#, Node.js,)
  • CSS preprocesory (LESS, SASS)
  • MS Azure, Kubernetes, Helm, Gitlab-CI

Na čem pracujeme:

Staráme se o hladký chod provozu

  • řešíme jednorázové úkoly typu hromadné operace se zásilkami
  • operativně řešíme různé logistické problémy
  • provozní a performance problémy s chodem aplikací a serverů
  • monitoring aplikací a podpůrných služeb

Optimalizujeme interní systémy

  • štěpíme je na samostatné podpůrné služby
  • dokončujeme přesun posledních aplikací do Azure cloudu a nové věci už připravujeme s optimalizací na cloudové prostředí
  • zároveň neustále vylepšujeme a automatizujeme stávající řešení
  • aplikace postupně Dockerizujeme a provozujeme v Kubernetes

Na vývoji nových online projektů a rozhraní

  • neustále inovujeme naši aplikaci, která paří mezi TOP 10 nejstahovanějších CZ aplikací
  • pracujeme na vývoji Z-boxů, které pohání solární panely a ovládají se přes mobilní aplikaci
  • pomocí automatizace a robotizace zefektivňujeme práci v našich depech, vylepšujeme odesílání zásilek, jejich trasování, příjem apod.

Co nabízíme a jak fungujeme:

  • na HPP si u nás zkušený vývojář vydělá až 80.000Kč/měsíčně, na IČ až 5.500Kč/MD a do budoucna máte možnost postoupit do role team leadera 90+ (IČ 6.000Kč/MD)
  • všichni pracujeme na full-time a až to situace opět dovolí ideálně on-site
  • potkáváme se v kancelářích kousek od metra Českomoravská (B)
  • máme 5 týdnů dovolené
  • stravenky máme v hodnotě 100Kč/den plně hrazené zaměstnavatelem
  • dáme ti notebook s možností výběru operačního systému včetně dalšího příslušenství
  • k dispozici ti je kvalitní káva, čaj a ovoce k tvému každodennímu občerstvení
  • sportovci mají možnost využívvat Multisport kartu
  • máme jazykové kurzy přímo na pracovišti v pracovní době a zdarma

Jdeš do toho s námi? Pošli nám své CV nebo LI profil a v ideálním případě přilož odkaz na svůj GitHub.

Jaký bude další postup: Na všechny reakce odpovídáme během několika dnů, po telefonu si upřesníme detaily a následně ti domluvíme setkání s Team Leaderem Vítem Bejčkem. Feedback ze setkání (případnou nabídku) často dáváme do druhého dne!

Nebo můžeš zavolat či napsat:

Dana Holíková
HR Business Partner
+420 702 241 692
dana.holikova@zasilkovna.cz