Mistr úseku - věznice Všehrdy

Plný úvazek
Všehrdy
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Vzdělání: Výuční list

Zásilkovna
Zásilkovna

Pozice

Popis pozice

Zásilkovna rozšiřuje svou depovou síť a nově se budou třídit zásilky přímo ve věznici ve Všehrdech.

Chceš být součástí "Zásilkovňáckého" týmu a zároveň pracovat v netradičním prostředí? Nyní hledáme Mistra úseku, který bude řídit směnu přímo ve věznici a bude dohlížet na práci odsouzených.

Náplň práce

  • koordinace/dohled nad činnostmi na hale – od vykládky vozidel, zpracování zásilek, jejich nachystání k další expedici
  • evidence paletového hospodářství, mechanizace skladu
  • komunikace se zákaznickým centrem, dispečinkem a dalšími odděleními
  • práce s interními systémy, čtečkami, skenery apod.
  • 2směnný provoz

 Požadujeme

  • zkušenost s vedením lidí
  • zkušenost se skladem, logistikou či podobným odvětvím je výhodou

 Nabízíme

  • stabilní zaměstnání na HPP
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days
  • stravenky 130 Kč/den plně hrazené zaměstnavatelem
  • smlouvu na dobu určitou po dobu jednoho roku, poté možnost prodloužení na dobu neurčitou
  • možnost si odesílat zásilky za zvýhodněnou cenu
  • možnost zřízení si Multisport karty a Cafeterie

Požadavky na pozici

Proces náboru

Zaujali jsme Tě? Pošli nám životopis.

Chceme Tě poznat. Když budeme mít pocit, že se Ti u nás bude líbit, setkáme se osobně.