Tato pozice již není k dispozici.

Mistr/ Mistrová - věznice Pardubice

Částečný úvazek
Pardubice
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Vzdělání: Výuční list

Zásilkovna
Zásilkovna

Pozice

Popis pozice

Pro naši spolupráci s věznicí Pardubice hledáme nového zaměstnance na dohodu o provedení práce nebo na dohodu o pracovní činnosti na pozici Mistr. Co si pod tím máš představit?

Jedná se o ranní směnu, která začíná ve 3:30 hod. do 10:30 hod. V podstatě budeš dělat pouze dozor vězňů. Při cestě z věznice Pardubice na naše depo V Hradci Králové, kde každou hodinu vězně přepočítáš.

Níže najdeš podrobnější popis této pozice

  • Zajištění dohledu nad přepravou odsouzených ve vozidle na určené trase a pořádku ve vozidle.
  • Koordinace práce odsouzených ve spolupráci s pracovníky civilního subjektu.
  • Kontrola včasné zahájení práce odsouzených, kontrola pracovní doby a plnění pracovních povinností po celou dobu pracovní směny.
  • Dohled nad dodržováním pravidel bezpečnosti práce, požární ochrany a hygienických zásad ze strany odsouzených, zejména nad používáním předepsaných ochranných pracovních pomůcek.
  • Zajištění pracovní a ústrojové kázně odsouzených.
  • Kontroluje počet odsouzených v nepravidelných časových úsecích.
  • Zpracování návrhů na kázeňské řešení nedostatků, nekázně odsouzených, nebo návrhů na udělení kázeňských odměn za výtečný pracovní výkon.
  • Zajištění, aby odsouzení pracovali ve vymezeném prostoru, který mohou opustit výhradně s vědomím zaměstnance věznice, a to v odůvodněných případech (přestávka apod.).
  • Ochrana osobních údajů a nakládání s nimi v souladu s právními předpisy a nařízením Evropského parlamentu a Rady.
  • Kontrola výdeje a odebrání nářadí a pracovních pomůcek odsouzeným.

Požadavky na pozici

  • zkušenost s vedením lidí
  • zkušenost se skladem, logistikou či podobným odvětvím je výhodou

Proces náboru

Zaujali jsme Tě? Pošli nám životopis.

Chceme Tě poznat. Když budeme mít pocit, že se Ti u nás bude líbit, setkáme se osobně.