Tato pozice již není k dispozici.

Fraud & Risk Senior Specialist

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
zkušenosti: > 2 roky
Vzdělání: Bakalářský stupeň vzdělání

Zásilkovna
Zásilkovna

Pozice

Popis pozice

Budujeme Treasury team a otevíráme novou pozici Fraud & Risk Senior Specialist.

Náplň práce:

  • dohled nad interními i externími riziky, jejich identifikace a monitorování
  • monitoring a vylepšování cash flow toků
  • zodpovědnost za koordinaci postupů spojených s pohledávkami
  • odpovědnost za agendu cash collection - investigaci a řešení sporů s cílem zlepšovat celkovou službu vůči zákazníkům, klientům i třetím stranám
  • správa pohledávek - příprava dokumentů, podkladů potřebných pro řešení, hlídání termínů a komunikace v rámci společnosti
  • přímá komunikace s klienty a týmy napříč společností

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání na HPP – plný úvazek
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky 100,- Kč/den plně hrazené zaměstnavatelem
  • vzdělávací program / školení a jazykové kurzy
  • flexibilní rozvržení pracovní doby
  • ZDARMA - možnost využití služeb Zásilkovny
  • Multisport kartu
  • kávu, čaj a ovoce k tvému každodennímu občerstvení
  • možnost podílet se na rozvoji rychle se rozrůstající společnosti
  • firemní akce
  • počítač a telefon
  • otevřenou a přátelskou atmosféru, kde věta “Jsme rodina” není jen prázdnou frází
  • pracoviště – Praha 9, v blízkosti zastávky metra Českomoravská
  • nástup možný ihned

Zaujali jsme Vás? Pošlete nám životopis.
Chceme Vás poznat. Když budeme mít pocit, že se Vám u nás bude líbit, setkáme se osobně.

Požadavky na pozici

  • zkušenosti z oblasti pohledávek a risk managementu
  • analytické myšlení
  • zaměření na detail, samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost
  • MS Office na velmi dobré úrovni
  • pozitivní přístup k řešení problémů a chuť učit se

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".