Tato pozice již není k dispozici.

Cloud Engineer

Prague
Plat: Neuvedeno
Počáteční datum: 30. listopadu 2020
Příležitostná práce z domova

Zásilkovna
Zásilkovna

Pozice

Popis pozice

Aktuálně dokončujeme přesun posledních aplikací do Azure cloudu a nové věci už připravujeme s optimalizací na cloudové prostředí. Zároveň neustále vylepšujeme a automatizujeme stávající řešení. Aplikace postupně dockerizujeme a provozujeme v Kubernetes. V nejbližší době se chceme více zaměřit na využití a přizpůsobení Azure prostředí a v plánu máme také vylepšovat monitoring a alerting.

Co bude tvým úkolem:

  • Dostaneš prostor navrhovat infrastrukturu systémů pro nové i stávající aplikace
  • Automatizace procesů deploymentu a automatického testování - příprava/úprava CI/CD pipeline, Docker image a Kubernetes orchestrace
  • Migrace současných aplikací do cloudu
  • Poskytovat podporu vývojářům při tvorbě aplikací pro Kubernetes
  • Tvorba podpůrných aplikací a funkcí

Co od tebe potřebujeme:

  • Praktickou znalost Kubernetes, Helm, Docker, Linuxu (Debian/Ubuntu), skriptování (bash) a Git
  • Zkušenost s Gitlab CI/CD (nebo jiné)
  • Povědomí o současných cloudových trendech a službách (Azure výhodou)
  • Znalost Apache/NGINX, MariaDB/Microsoft SQL Server, .NET/PHP výhodou
  • Angličtinu minimálně na úrovni čtení technické dokumentace

Jak fungujeme:

  • Sedíme v kanceláři společně s back-end vývojáři a všichni se potkáváme on-site
  • Občas pracujeme z domova, ale osobní setkání nám sedí mnohem víc
  • Potkáváme se v kancelářích kousek od metra Českomoravská (B)
  • Většina z nás pracuje na HPP, ale můžeme se domluvit i na IČ
  • Máme 5 týdnů dovolené
  • Připravíme ti notebook s možností výběru operačního systému
  • V kanceláři máme k dispozici občerstvení jako je káva, čaj a ráno ovoce
  • Sportovci využívají Multisportkartu
  • Stravenky máme v hodnotě 100 Kč/den a jsou plně hrazené zaměstnavatelem