Administrative Support - brigáda

Shrnutí práce
Jiné
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
zkušenosti: < 6 měsíců
Vzdělání: Maturita
Dovednosti a odbornost
Excel

Zásilkovna
Zásilkovna

Pozice

Popis pozice

Finanční oddělení Zásilkovny hledá brigádníka, na cca 4 hodiny denně - práce v kanceláři na pozici Administrative Support.

Jsi maminka na mateřské či student/ka a hledáš zajímavý a flexibilní přivýdělek?

Zajímá tě chod a fungování finančního oddělení? Máš rád/a pořádek v dokumentech, tabulkách a baví tě práce s čísly? Jsi pečlivý/á, komunikativní a umíš si práci smysluplně organizovat?

Pokud ano, tak je tato pozice je přesně pro tebe!

Co by Tě u nás čekalo?

  • administrativní podpora účetního týmu
  • kontrola a pořizování informací v interním informačním systému
  • poskytování administrativní podpory v jednotlivých projektech
  • kontrola účetních dokumentů
  • archivace dokumentů
  • spoluúčast na roční závěrce a auditu
  • zajištění chodu kanceláře
  • zpracování dotazů a požadavků kolegů napříč společností

Co bys měl/a mít a znát

  • minimálně SŠ vzdělání s maturitou (ekonomické vzdělání výhodou)
  • praxi ve finančním oddělení a administrativě (výhodou)
  • základní znalost účetnictví (ekonomické vzdělání výhodou)
  • dobrá znalost a aktivní využívání MS Office (Excel a Word)
  • pečlivost, důslednost a proaktivní přístup
  • výborné komunikační schopnosti
  • ČJ rodilý mluvčí

Co Ti můžeme nabídnout?

  • práce na DPP, 4 hodiny denně v příjemném prostředí kanceláře se super týmem
  • kávu, čaj a ovoce k tvému každodennímu občerstvení
  • počítač a telefon
  • firemní akce
  • parkoviště pro zaměstnance zdarma
  • pracoviště v blízkosti  Českomoravské/Palmovky (trasa B)
  • nemusíš se bát, rádi ti vše vysvětlíme a zaučíme

Požadavky na pozici

pečlivost, komunikace, samostatnost

Proces náboru

Zaujali jsme Tě? Pošli nám životopis.

Chceme Tě poznat. Když budeme mít pocit, že se Ti u nás bude líbit, setkáme se osobně.