Tato pozice již není k dispozici.

Logistik technické služby

Plný úvazek
Chrášťany
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Viessmann
Viessmann

Pozice

Popis pozice

Čím Tě u nás zaměstnáme?
● Tvým cílem bude každodenní komunikace a spolupráce se zákazníky, hlavním logistikem, disponenty a
také servisními techniky.
● Naučíš se zpracovávat objednávky v našich interních systémech a v SAP.
● Pro naše servisní techniky budeš vést inventury – kontroly skladových zásob.
● Budeš zajišťovat hladký průběh při převzetí a výdeji zboží ze skladu.
● Náročné fyzické práce se bát nemusíš! – jedná se hlavně o drobné balíčky a na ty větší máme elektrické
pomocníky.

Požadavky na pozici

Koho hledáme?
● Pozice je vhodná i pro absolventa SŠ.
● Spolehlivého kolegu s příjemným vystupováním, komunikačními a organizačními schopnostmi.
● Nehledáme počítačového mága, ale musíš zvládat levou zadní uživatelskou práci na PC (Word, Excel).
● Tvá znalost práce v SAP bude výhodou.
● Stejně tak budeš ve výhodě, pokud spíkuješ nebo šprechtíš.
Co ti nabízíme?
● Firemní iPhone a notebook.
● Víme, že aby jsi mohl/a sršet nápady, tak potřebuješ relax. K tomu ti bude sloužit 5 týdnů dovolené.
● A protože relaxovat se musí pořád, tak si můžeš odpočinout v naší relax zóně při letním grilování nebo
aktivně s kartou Multisport Benefit.
● Protože je pro nás práce i zábavou, tak se budeš účastnit originálních a nezapomenutelných firemních
akcí.
● Příspěvek na stravné je samozřejmostí. Stejně tak příspěvek na penzijní a životní pojištění po
odpracovaném roce ve firmě.
● Benefit v rámci zdravotní péče.
● Po zapracování možnost home office.
Proč patřit do Viessmann family?
● Společnost Viessmann je technologickým inovátorem a hnací silou topenářské a chladicí branže. Naše
vývoje se považují za milníky topné techniky.
● Hlásíme se k udržitelnosti, nabízíme našim zákazníkům inovativní produkty, které přesvědčí špičkovou
kvalitou, energetickou efektivitou a slučitelností s životním prostředím stejně jako dlouhou životností.
● Jsme rodinný podnik a našimi základními kameny jsou důvěra, spolehlivost a přátelský přístup.
● V pátek končíme brzy :)

Získali jsme Tvoji pozornost a máš chuť vyzkoušet něco nového? Nečekej a kontaktuj nás, už se na Tebe
těšíme!
Nahlédni do naší #Viessmannfamily -> https://www.welcometothejungle.com/cs/companies/viessmann