Tato pozice již není k dispozici.

SQL Developer

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
zkušenosti: > 6 měsíců
Vzdělání: Maturita

Vendavo
Vendavo

Pozice

Popis pozice

Hledáme zkušeného MS SQL DevOps Engineer, zodpovědného za technické implementace našeho produktu - Vendavo PricePoint

Klíčové činnosti:

  • Podpora při designování schémat – spolupráce se Solution Architektem
  • Kontrola technického návrhu řešení
  • Kontrola kódu SQL vytvořeného implementačními týmy z pohledu databáze
  • Poskytování konzultací a technické podpory Solution Engineerům
  • Vytváření a návrh inovací pro vylepšení systému

Co se vám na roli SQL DevOps Engineer bude líbit:

  • Přímá komunikace s našimi zákazníky
  • Práce v menších týmech
  • Příležitost naučit se cenovou doménu, obchodní a cenové strategie předních společností
  • Individuální odpovědnost za návrh řešení
  • Měřitelná hodnota pro klienta
  • Každodenní využití angličtiny
  • Práce v agilním prostředí (Kanban, Scrum)

Klíčové technologie:

  • SQL / T-SQL
  • MSSQL
  • Git / Bitbucket
  • XML, XSD, XSLT
  • C # /. NET
  • Azure Data Studio
  • Azure DevOps
  • Powershell
  • Gradle
  • Flyway
  • Docker

Co Vás u nás čeká:

  • Zajímavá práce v přátelském kolektivu, jehož členové jsou vždy ochotni si navzájem pomoci
  • Příležitost k profesnímu růstu v oblasti Pricingu
  • Využití moderních nástrojů, unikátních technologií, a spolupráce s nejlepšími profesionály ve svém oboru
  • Flexibilní pracovní doba bez mikromanagementu
  • Osobní svobodu se zaměřením na individuální zodpovědnost
  • Firemní akce organizované společností, tech talks a firemní soutěže
  • Firemní kurzy angličtiny
  • 25 dní dovolené + 2 dny placeného volna ročně na libovolné charitativní účely
  • 1 den firemní volna navíc každé čtvrtletí (Recharge Day)
  • Příspěvek 2 000 Kč měsíčně v rámci programu Benefit Plus (po zkušební době), příspěvek na stravování
  • Možnost zřízení MultiSport karty
  • Moderní a útulné kanceláře v Praze, Ostravě a Hradci Králové
  • Výběr ze špičkových laptopů a mobilů z možností využití pro soukromé účely
  • Možnost využít zlevněný neomezený mobilní tarif pro členy rodiny

Požadavky na pozici

Hledáme člena týmu, který:

  • Má zájem o rozvoj v oblasti pricing managementu
  • Je zvědavý a ochotný řešit výzvy
  • Je skutečným týmovým hráčem - sdílí zkušenosti, pomáhá, naslouchá
  • Je orientován na zákazníka
  • Má smysl pro kvalitu
  • Má zkušenost s vývojem v prostředí SQL a MS SQL Serverů
  • Zná vývoj SQL a MS SQL Server
  • Ví, jak vyladit dotazy SQL a jak optimalizovat MS SQL Server
  • Má zkušenosti s programováním v C # /. NET

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".