Tato pozice již není k dispozici.

Java vývojář/vývojářka

Prague
Plat: Neuvedeno
Několik dní doma
zkušenosti: > 3 roky

Vendavo
Vendavo

Pozice

Popis pozice

Hledáme zkušeného java vývojáře/vývojářku do našeho týmu v České republice, který bude pracovat na jednom z našich klíčových produktů. Tým je rozdělen na několik míst v ČR, takže se k nám můžeš připojit v našich kancelářích v Praze, Hradci Králové nebo Ostravě, ale je možno i pracovat z domova.

Co bude tvým úkolem?

  • Přinést do týmu nové nápady.
  • Pomoci vybrat nejlepší nástroje k efektivní práci.
  • Spolupráce s ostatními členy týmu, s produktovými manažery a dalšími kolegy.

V čem tě posuneme dál?

  • Budeš denně komunikovat v angličtině.
  • Budeš používat tyto technologie: Java, Spring Framework, Javascript, Gradle, Git, Bitbucket, Docker.

Co tě u nás čeká?

  • Zajímavá práce v přátelském kolektivu, jehož členové jsou vždy ochotni si navzájem pomoci.
  • Příležitost k profesnímu růstu v oblasti pricingu.
  • Využití moderních nástrojů, unikátních technologií a spolupráce s nejlepšími profesionály ve svém oboru.
  • Flexibilní pracovní doba bez mikromanagementu.
  • Osobní svobodu se zaměřením na individuální zodpovědnost.
  • Firemní akce organizované společností, tech talks a soutěže.
  • Pravidelné kurzy angličtiny.
  • 25 dní dovolené + 2 dny placeného volna ročně na libovolné charitativní účely.
  • 1 den firemní volna navíc každé čtvrtletí (Recharge Day).
  • Příspěvek 2 000 Kč měsíčně v rámci programu Benefit Plus (po zkušební době), příspěvek na stravování.
  • Možnost zřízení MultiSport karty.
  • Moderní a útulné kanceláře v Praze, Ostravě a Hradci Králové.
  • Výběr ze špičkových laptopů a z mobilů s možností využití pro soukromé účely.
  • Možnost využít zlevněný neomezený mobilní tarif pro členy rodiny.

Požadavky na pozici

Co tě dělá naším člověkem?

  • Nadšení pro vývoj SW.
  • Zodpovědnost za kvalitu dodané práce.
  • Schopnost porozumět novým doménám.
  • Více než 3 roky zkušeností s vývojem softwaru.
  • Zkušenosti s vývojem v prostředí Java.
  • Jsi silný/á v oblasti řešení problémů.
  • Dobré komunikační schopnosti v angličtině (ústní i písemné)

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".