Tato pozice již není k dispozici.

Specialista/ka provozních standardů a tréninku

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

ORLEN Unipetrol

Pozice

Popis pozice

CO U NÁS BUDETE DĚLAT?

•Připravovat dokumenty vztahující se k provozní činnosti na čerpacích stanicích a jiných útvarech Benziny, upravovat, provozní dokumenty a manuály související s provozem čerpacích stanic.
•Podílet se na projektech směřujících k rozvoji čerpacích stanic.
•Zodpovídat za průběh výběrových řízení na Partnery čerpacích stanic a spolupracovat v této oblasti s area manažery
•Vytvářet vzdělávací materiály, vzdělávací obsah a program školení pro Partnery čerpacích stanic Benzina a jejich zaměstnance, zodpovídat za realizaci prezenčních školení a částečně i prezenčně školit Partnery čerpacích stanic
•Řídit a kontrolovat externí školitele. Zodpovídat za vytváření harmonogramů školení a kontrolu jejich plnění.
•Vyhodnocovat efektivitu a kvalitu školení jednotlivých externích školitelů, připravovat pravidelné měsíční, čtvrtletní a roční zprávy pro vedení společnosti.
•Realizovat prvotní proškolení externích školitelů a jejich průběžné školení v nových oblastech.
•Vytvářet a realizovat úvodní školení pro nové zaměstnance Benziny.
•Zodpovídat za bezproblémový chod a rozvoj internetové školicí platformy, předkládat návrhy na zvýšení efektivity a zlepšení funkčností.
•Realizovat kontroly čerpacích stanic pro posouzení úrovně výcviku Partnerů čerpacích stanic a jejich zaměstnanců. Zjišťovat kvalitu práce partnerů Benzina a jejich zaměstnanců.

CO BYSTE MĚL/A ZNÁT A MÍT?

• VŠ nebo SŠ vzdělání
• Zkušenost s prací na podobné pozici a znalost prostředí maloobchodu výhodou
• Výborné komunikační a prezentační dovednosti
• Zkušenost s vedením výběrových řízení
• Zkušenost s řízením projektů
• AJ aktivní znalost slovem i písmem (min. úroveň B2)
• Výborná znalost MS Office (Excel, Word, PowerPoint)
• Schopnost samostatné práce s orientací na výsledek
• Ochotu cestovat, řidičské oprávnění skupiny B

CO VÁM ZA TO NABÍDNEME?

• Zajímavou pracovní příležitost v mezinárodní skupině v rámci provozního oddělení Benzina
• Příležitost účastnit se zajímavých projektů
• Možnost osobního i profesního růstu
• Odpovídající mzdové ohodnocení
• Široký balíček zaměstnaneckých benefitů
• Pozice je zástup za mateřskou dovolenou
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Praha
DATUM NÁSTUPU: dohodou, pozice je náhrada za MD,RD

Benefits

  • Bonusy/prémie/13. plat
  • Mobilní telefon
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Možnost občasné práce z domova