Tato pozice již není k dispozici.

Specialista korporátního controlingu

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

ORLEN Unipetrol

Pozice

Popis pozice

CO U NÁS BUDETE DĚLAT?

  • Spoluúčastnit se při přípravě pravidelných výkazů zahrnující oblast manažerského výkaznictví
  • Spoluúčastnit se při přípravě výkazů v oblasti investičního majetku včetně posuzování ekonomických aspektů jednotlivých investičních projektů
  • Spoluúčastnit se na přípravě, kontrole a vyhodnocování SLA/CLA smluv
  • Spoluúčastnit se na pravidelných měsíčních činnostech spojených s měsíční uzávěrkou
  • Pracovat s výkazy z Hyperionu (systém pro konsolidaci dat z účetnictví a plánování)
  • Pracovat s výkazy ze systému SAPu
  • Podílet se na poskytování dat pro kontroling PKN + zajištovat jejich kontrolu a poskytování komentářů
  • Podílet se na pravidelném vylepšování datových zdrojů a IT nástrojů
  • Během prvního roku se seznámíte s kompletní agendou oddělení korporátního kontrolingu a proniknete do podstaty fungování společnosti Unipetrol
  • Jedná se spíše o juniornější pozici

CO BYSTE MĚL/A ZNÁT A MÍT?

  • VŠ vzdělání, ideálně v oborech ekonomie/finance
  • Výbornou znalost práce s MS Office (zejména práce s Excelem)
  • Svědomitost, pečlivost, práci s čísly a analytické myšlení
  • Znalost principů finančního a manažerského účetnictví
  • Znalost angličtiny (aktivně slovem i písmem)
  • Znalost systému SAP a Hyperion výhodou (ne podmínkou)
  • Proaktivní a iniciativní přístup k řešení problémů + chuť pracovat ve společnosti Unipetrol a učit se nové věci
  • Pracovní zkušenost na podobné pozici v jiné výrobní společnosti výhodou (ne podmínkou)

CO VÁM ZA TO NABÍDNEME?

  • Zajímavou pracovní příležitost v mezinárodní skupině
  • Příležitost účastnit se zajímavých projektů
  • Možnost osobního i profesního růstu
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Široký balíček zaměstnaneckých benefitů
    MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Praha
    DATUM NÁSTUPU: dohodou

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".