Tato pozice již není k dispozici.

Absolventský program pro operátory velína

Plný úvazek
Kralupy nad Vltavou
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

ORLEN Unipetrol

Pozice

Popis pozice

CHCETE ZÍSKAT ZKUŠENOSTI V PETROCHEMII? U NÁS SE NAUČÍTE NEJVÍCE!

Máme pro Vás pár dobrých důvodů, proč začít svou novou a lepší kariéru právě v ORLEN Unipetrol.

  • Zaměstnání u nás je jistota, jsme jediným zpracovatelem ropy v České republice, jelikož patříme do kritické infrastruktury českého státu, musíme tak vyrábět pohonné hmoty nepřetržitě.. Jsme jedním z nejtradičnějších zaměstnavatelů v regionu a na trhu úspěšně působíme již více než 80 let.
  • Bezkonkurenční benefity: 13.mzda, sleva na pohonné hmoty, poukazy do Premiere Cinemas (Teplice, Praha, Olomouc), odměna za doporučení 20 000 Kč, příspěvek až 6500 Kč na každé dítě na dětskou rekreaci, 128 Kč stravenka/denně, Multisport karta jen za 275 Kč, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní a životní pojištění, Edenred benefits, vstupy zdarma například do Zoo, na jednotlivá utkání HC VERVY Litvínov a do Aquapalace Čestlice. Nadstandardní lékařská péče, sleva na firemní produkty (pohonné hmoty) a řada dalších.
  • Získáte zkušenosti v jediné petrochemické společnosti v ČR
  • Uděláte si kolečko po našich provozech a zjistíte, jak to u nás funguje

NĚCO MÁLO O NÁS.

Jsme jediný zpracovatel ropy v ČR, největší výrobce plastu a vlastník největší sítě čerpacích stanic ORLEN Benzina . Náš tým v tuzemsku tvoří téměř 6000 kolegů a kolegyň a jsme největším zaměstnavatelem v Ústeckém kraji. Jsme také vlastníkem hokejového klubu HC Verva Litvínov.

S ČÍM NÁM MŮŽETE POMOCI?

  • Nejdříve se pro Vás sestaví adaptační plán, kde uvidíte co Vás čeká
  • Stanete se součástí pilotní projektu na centrálním velínu
  • Naučíme Vás řídit výrobní technologie
  • Seznámíte se se základy práce operátora v Tréninkovém centru v režimu ranních směn
  • Následně se seznámíte s technologiemi společnosti, hmotovými toky, návaznostmi jednotlivých provozů a činnostmi výrobních týmů
  • Budete se účastnit na seminářích k rozvoji motivace a týmové spolupráce, prezentačních a komunikačních dovedností, projektového řízení
  • Budete se rozvíjet se a vzdělávat dle vlastních a firemních potřeb
  • Po zaučení v Tréninkovém centru budete následně pracovat v nepřetržitém provozu (R, N, V, V)

CO BUDETE POTŘEBOVAT PRO ÚSPĚCH?

  • Tento program je určen pro absolventy VŠ vzdělání chemického, strojírenského, elektro směru (max. 2 roky po ukončení VŠ)
  • Pro komunikaci s naším polským vedením a nejen s ním je zapotřebí mít dobrou znalost anglického jazyka slovem i písmem.
  • Jelikož náš areál v Litvínově je veliký, budete potřebovat řidičský průkaz skupiny B.
  • Nehledáme žádného individualistu, ale stane se, že na některé úkoly budete sám.
  • Být komunikativní, nebát se prezentovat a mít organizační schopnosti

Odměňování:

Nástupní mzda: 40.800,- Kč + 13. mzda a další atraktivní benefity.

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Litvínov nebo Kralupy nad Vltavou
DATUM NÁSTUPU: dohodou

Tak neváhejte a dejte nám o sobě vědět. Těšíme se na vás!

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Mobilní telefon
  • Nadstandardní lékařská péče
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Závodní stravování
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
    1. plat
  • Možnost si napracovat hodiny
  • Dovolená více než 5 týdnů