Tato pozice již není k dispozici.

Za 3 měsíce bankéřem/kou? Spouštíme unikátní trainee program

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia

Pozice

Popis pozice

Když se řekne obchod, chceš být v první linii. Baví tě navazování vztahů s klienty/kami a chceš jim skutečně poradit. Pojď s námi zjistit, jak fungují finanční trhy a co obnáší prodej bankovních produktů – zkrátka se staň odborníkem/cí, za kterým se klienti a klientky rádi vrací. Zlepšíme tvoje komunikační schopnosti, naučíme tě prodávat i přemýšlet jako obchodník/ce a hlavně dáme tvé kariéře směr a jasnou cestu, která může vést téměř kamkoli v bance.

Náš trainee program tě naučí všemu, co potřebuješ pro start na pozici klientský poradce/kyně. Věříme našim odborníkům – nadesignovali jsme inteznivní trainee program, který tě na pozici připraví už za 3 měsíce, během kterých můžeš díky flexibilitě programu zvládat i dokončení školy. A pak tě pošleme rovnou do první linie: na pozici bankéře/ky, která byla u nás v bance startem pro všechny od divizních šéfů, ředitelů, relationship manažerů i specialistů na centrále.

Co Tě naučíme?

  • Znát bankovní prostředí a finanční trhy
  • Efektivně komunikovat
  • Pracovat v týmu profesionálů, všímat si detailů a všechny posouvat dál
  • Orientovat se v bankovních produktech
  • Být flexibilní, umět pracovat se zpětnou vazbou a hlavně růst – Tvoje budoucnost je pro nás na prvním místě

Není trainee program jako trainee program!

  • Budeš mít naplánovanou cestu na jejíž konci Tě bude čekat stabilní místo v bance na plný úvazek
  • Můžeš skloubit práci a studium
  • Budeš víc, než brigádník/ce – nechystáme na tebe skenování, ale práci, co má smysl a co Tě bude posouvat a za poctivou odměnu!
  • Dostaneš vlastního buddyho, co se ti bude věnovat

Co bys měl/a znát a splňovat?

  • Máš před koncem studia a brzy budeš chtít nastoupit do práce
  • Nebojíš se komunikace a máš obchodního ducha
  • Jsi zodpovědný/á a nebojíš se rozvoje
  • Předchozí zkušenost z prodejní pozice se cení, klíčový je ale zápal pro věc

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".