Tato pozice již není k dispozici.

VHODNÉ PRO ABSOLVENTY! JUNIOR ANALYTIK

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia

Pozice

Popis pozice

Jste analytik tělem i duší, ale zároveň Vás láká bussiness? Připojte se do našeho týmu, který Vám ukáže, jak zajímavá je práce s bankovními daty.

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Příprava reportingu a analýz
  • Práce na projektech
  • Podílení se na strategii pro vyhodnocení KPI´S
  • Komunikace s businessem

Co od Vás očekáváme?

  • Analytické myšlení a lásku k číslům
  • Základní znalost a zájem o bankovnictví
  • Ochotu učit se novým věcem, proaktivní přístup, energičnost
  • Dokončené VŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • Dobrou znalost angličtiny (pro přípravu podkladů pro TOP management)
  • Výborná znalost MS Excel a práce s daty – znalost funkcí (svyhledat, když), kontingenční tabulky
  • Znalost SQL výhodou