Tato pozice již není k dispozici.

SPECIALISTA/SPECIALISTKA SMART BANKING

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia

Pozice

Popis pozice

Věříte v Digitální budoucnost? Máte zkušenosti s mobilními aplikacemi, které chcete dále rozvíjet v mezinárodním prostřední silné bankovní skupiny? Pak možná hledáme právě Vás! Náš rychle rostoucí tým chceme posílit o kolegu/kolegyni, který s námi bude vytvářet budoucnost naší digitální banky.

CO BUDETE DĚLAT:

  • Rozvíjet naší mobilní aplikaci Smart Banking a navrhovat její vylepšení pro naše klienty
  • Testovat a optimalizovat UX/UI Smart Banking na základě analytických dat
  • Pomůžete nám s marketingem, obchodem i inovacemi - zkrátka Smart Banking společně dostaneme do světa
  • Spolupracovat s CRM a vyhodnocovat úspěšnost kampaní
  • Analyzovat chování našich klientů a nabízet jim správné produkty ve správný čas, vše v digitálním omni-channel prostředí
  • Spolupracovat s digitálními experty cross-countries naší skupiny v agilnim projektovém prostředí

NABÍZÍME VÁM:

  • PŘÍLEŽITOST stát se expertem v nejdynamičtěji se rozvíjející oblasti moderního bankovnictví
  • Možnost UPLATNĚNÍ vlastních nápadů a inovací
  • Spolupráci na MEZINÁRODNÍCH PROJEKTECH v rámci UniCredit Group a sdílení know-how
  • Možnost skutečného rozhledu napříč odděleními a řídit BANKOVNÍ BUDOUCNOST
  • PODPORUJEME ROVNOVÁHU PRACOVNÍHO A OSOBNÍHO ŽIVOTA - 3 dny v týdnu práce remote, narozeninové volno, sick days + 4 dny na regeneraci, 5 týdnů dovolené, 20 000+ benefit plus bodů na sport, kulturu, vzdělání a jiné aktivity podle vašeho výběru a čím déle u nás budete, tím více bodů získáte
  • SPOJUJE NÁS DIVERZITA - Příležitost globálně spolupracovat na zajímavých projektech i na mezinárodní úrovni
  • NABÍZÍME ŠIROKOU ŠKÁLU ROZVOJOVÝCH AKTIVIT - Získání zkušeností napříč bankou (případně I v zahraničí) a učení se od odborníků a zkušených manažerů z týmu (rotace/mentoring). Zvýšení vlastní kvalifikace v atraktivním prostředí, Programy pro talenty a budoucí manažery.
  • JSME JEDEN KOLEKTIV - Pořádáme akce pro naše zaměstnance (Off-sites, sportovní hry, Vánoční večírek)

VÍTANÉ ZKUŠENOSTI:

  • Zkušenost s prácí s mobilní aplikaci výhodou
  • Aktivní znalost angličtiny - bez té to taky nejde
  • Aktivní znalost excelu
  • Vše ostatní je bonus: zkušenost s testováním (JIRA), vývojem, marketingem, koordinací projektu nebo zkušenost přímo z banky vám pomůžou
  • Digitál znáte, tak vás nepřekvapí, že nejde o stereotypní práci - změny a novinky jsou na denním pořádku, a je proto třeba se umět přizpůsobit
  • Umíte fungovat samostatně i v týmu
  • Dokážete se vcítit do zákazníka a výhodou je i zkušenost z oblasti „customer experience“

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".