Tato pozice již není k dispozici.

Specialista/ka nákupu

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia

Pozice

Popis pozice

Rádi jednáte s lidmi a dokážete je přesvědčit? Pak pro Vás máme zajímavou práci s přesahem do většiny útvarů naší banky. Do pražského týmu Procurement, Cost and Third Party Management hledáme nového kolegu/kolegyni.

Co se u nás naučíte?

  • Nastavit a realizovat nákupní strategii ve svěřených nákupních kategoriích.
  • Řídit a udržovat vztah s klíčovými dodavateli.
  • Zajistit nákup zboží a služeb pro banku v Česku a na Slovensku s cílem zajistit požadovanou kvalitu a nejvýhodnější cenu.
  • Vést a organizovat výběrová řízení s cílem zajistit nejvhodnějšího dodavatele pro dané zboží/službu.
  • Zajišťovat a koordinovat přípravu dodavatelských smluv (ve spolupráci s ostatními útvary v bance) .
  • Efektivně objednávat zboží nebo služby od vybraných dodavatelů
  • Sledovat a monitorovat trh včetně současných i potenciálních dodavatelů
  • Spolupracovat s business útvary a mateřskou společností a zajišťovat vysokou spokojenost interních zákazníků.
  • Aktivně se podílet na řízení dodavatelských rizik včetně rizik a regulatorních požadavků v oblasti outsourcingu
  • Spolupracovat s vlastníky outsourcingů a podporovat je ve vyhodnocování rizik

Co od Vás očekáváme na této pozici?

  • Pokročilou znalost anglického jazyka (aktivně slovem i písmem)
  • Výhodou pro Vás budou předchozí zkušeností s nákupními procesy
  • Dobré vyjednávací a komunikační schopnosti pro jednání s dodavateli, managementem i kolegy ve skupině.
  • Dobrou znalosti MS Office (Excel, PowerPoint).
  • Zkušenosti z oblasti řízení rizik výhodou

Co Vám nabízíme?

  • Zajímavou práci s přesahem do většiny bankovních útvarů.
  • Práci, ve které můžete uplatnit své zkušenosti a naučit se i mnoho nového.
  • Možnost částečné práce z domova (Homeoffice)
  • Možnost osobního a profesního růstu.
  • Zajímavé benefity (5 týdnů dovolené, 4 dny na regeneraci, narozeninové volno, stravenková karta, cafeterie body,… ).
  • Práci v nadnárodní společnosti s možností dalšího uplatnění v mezinárodním měřítku bankovní skupiny (UniCreditGroup).
  • Místo výkonu práce: Praha