Tato pozice již není k dispozici.

Produktový a procesní manažer – Spotřebitelské financování

Prague
Plat: Neuvedeno
Několik dní doma
zkušenosti: > 2 roky
Vzdělání: Maturita

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia

Pozice

Popis pozice

Unicredit věří v potenciál spotřebitelského financování, a proto neustále zmodernizuje svou úvěrovou propozici, produktovou nabídku a s ní spojené procesy. Na českém a slovenském trhu proto stavíme silnou, růstově zaměřenou úvěrovou strategii, výrazně podpořenou digitální transformací produktů, procesů a aplikací, založenou na datech a moderní technologii.

Pro naplnění této nové úvěrové strategie hledáme zkušenou posilu do týmu Consumer Finance – nadšeného, talentovaného, znalého odborníka se zaměřením na zákaznicky orientované procesy spotřebitelského financování.

Co budu mít na starosti?

  • Správu a rozvoj portfolia existujících úvěrových produktů (úvěr, kontokorent, kreditní karta)
  • Sledování obchodních, produktových, riskových ukazatelů a aktivní práce s nimi,
  • Porozumění tržní pozici a vymezení naší úvěrové nabídky, aktivní identifikaci příležitostí pro zlepšení
    Zákaznicky orientovaný úvěrový proces a nastavení produktových parametrů vč. jejich ceny
    ve všech distribučních kanálech
  • Iniciace, zadání a implementace produktových změn, podpora digitálním projektům
  • Spolupráci, komunikaci a vyjednávání napříč organizací (lokálně i regionálně)

Na co se mohu těšit?

  • Možnost být součástí týmu, který mění zažité věci a zavádí nové (produkty, procesy, prodejní kanály)
  • Nové výzvy, prostor pro seberealizaci a další osobní rozvoj
  • Pohodový, dynamický tým a příjemné pracovní prostředí
  • Širokou nabídku zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, Sick days, stravenky, UniFlex kafeterie …)
  • Výhodné podmínky našich bankovních produktů

Požadavky na pozici

Co se ode mne očekává?

  • Pokročilá znalost spotřebitelského úvěrování (produkt-proces) a víceletá pracovní zkušenost s ním
  • Znalost bankovního příp. finančního prostředí, jejich systémů, produktů a procesů
  • Znalost a zkušenost s digitálními úvěrovými procesy
  • Vnímámí věcí očima zákazníka, strukturované a analytické myšlení
  • Proaktivní přístup (self-starter), akceptace změnového prostředí
  • Pečlivost, zodpovědnost a samostatnost
  • Znalost anglického jazyka
  • Dobré vyjadřovací a vyjednávací schopnosti, týmový přístup
  • Schopnost hledat řešení

Velkou výhodou jsou:

  • Zkušenost ze stejné pozice v jiné bance
  • Zájem o data, digitální trendy
  • Cit pro obchodní příležitost, pro zákaznická řešení

Proces náboru

Chcete se spolu s námi stát součástí této změny?
Máte klienta, jednoduchost a inovativní úvěrová řešení na prvním místě?

Pokud máte chuť a odvahu, neváhejte a pošlete nám CV. Pomůžeme Vám se zapracovat.
Těšíme se na setkání s Vámi.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".