Private Premium bankéř/ka Bankovní dům Praha

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Pozice

Popis pozice

Do týmu prémiových bankéřů a bankéřek hledáme zkušenou posilu, která se orientuje ve světě financí, umí zaujmout a udržovat dlouhodobé vztahy s klienty. Nabízíme pozici se zajímavým portfoliem klientů. Pokud máte zkušenost z finančního sektoru, bude to velkou výhodou, všemu ostatnímu Vás rádi zaučíme.

KOHO HLEDÁME?

  • Profesionála/profesionálku, který/á dokáže zabezpečit špičkový servis pro klienty privátního bankovnictví ve svém portfoliu
  • Bankéře a bankéřky, kteří umí získávat doporučení a kontakty na nové klienty a rozšiřovat si tak svoje portfolio
  • Odborníka/odbornici na investice a úvěry, který/á umí sestavit nabídku na míru klientům privátního bankovnictví
  • Člověka s plnou hlavou nápadů, který bude úzce spolupracovat s ostatními kolegy na vylepšování produktů pro privátní klienty
  • Nového kolegu nebo kolegyni, se skvělým vystupování a záleží mu na udržování a navazování dlouhodobých vztahů s klienty

CO K TOMU POTŘEBUJETE?

  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru
  • Praxi alespoň 5 let ve finančním sektoru, zkušenosti z oblasti privátního bankovnictví velkou výhodou
  • Aktivní komunikativní znalost anglického jazyka na profesionální úrovni, znalost dalšího světového jazyka výhodou
  • Znalost kapitálových trhů a investičních produktů, široký ekonomický a společenský přehled
  • Znalost práce s PC (MS Office - běžná uživatelská znalost)

CO VÁM ZA TO NABÍZÍME?

  • Odměnu formou fixní mzdy, pololetních a ročních bonusů za výkon
  • Možnost profesionálního a osobnostního rozvoje a zvýšení vlastní kvalifikace v atraktivním prostředí
  • Víme, že po práci je třeba i odpočívat, a proto našim zaměstnancům poskytujeme 5 týdnů dovolené + volno v den narozenin, sick days, 4 dny na regeneraci
  • Zaměstnavatelem plně hrazené stravenky ve výši 145 Kč
  • Možnost zřídit si Multisport kartu
  • Budete mít možnost využít zvýhodněné produkty banky a slevy u firemních partnerů
  • 20 000+ benefit bodů, které budete moci využít na celou škálu benefitů (kulturní či sportovní aktivity, jazykové kurzy, příspěvek na dovolenou/cestování, zdraví, relaxaci, masáže, lázeňské pobyty)
  • V období Vánoc nás čeká Vánoční večírek, v průběhu roku pořádáme sportovní hry a spolu s týmem na pobočce můžete kdykoliv zajít třeba na pivo

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".