Tato pozice již není k dispozici.

Pokladní(k) Karlovy Vary

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia

Pozice

Popis pozice

Láká Vás práce v bance a necítíš se jako typický obchodník? Víte, že mezi Vaše přednosti patří spolehlivost, preciznost, týmový duch a především proklientský přístup? Pak je tato pozice právě pro Vás!

Co u nás budete dělat?

  • Provádění pokladních operací – příjem a výdej hotovosti
  • Směnárenská činnost
  • Kontrola pokladních dokladů, vedení pokladních knih, zpracování statistik pro ČNB
  • Zodpovědnost za bezpečnou manipulaci s hotovostí na přepážce dle interních předpisů a směrnic banky
  • Poskytování základních informací o dalších službách a produktech banky

Co k tomu potřebujete?

  • Ukončené SŠ vzdělání
  • Zkušenosti s prodejem výhodou
  • Zkušenosti s bankovnictvím výhodou
  • Velmi dobré komunikační schopnosti
  • Komunikativní znalost AJ/NJ výhodou
  • Zaměření na zákazníka
  • Pečlivost a spolehlivost
  • Aktivitu, pružnost a schopnost práce pod tlakem

Co Vám za to nabízíme?

  • Fixní mzdu + možnost přivydělat si zajímavou částku na provizích.
  • Narozeninové volno
  • Sick days + 4 dny na regeneraci, 5 týdnů dovolené
  • Zaměstnavatelem plně hrazené stravenky ve výši 145 Kč
  • Možnost zřídit si Multisport kartu.
  • 20 000+ benefit bodů, které můžete uplatnit na sport, kulturu, vzdělání, masáže, výlety, zdravotnické pomůcky a léky, kino, vstupenky a jiné aktivity dle vašho výběru. Čím déle s námi budete, tím více bodů získáte.
  • Získání zkušeností napříč bankou a učení se od odborníků a zkušených manažerů z týmu (rotace/mentoring).
  • V období Vánoc nás čeká Vánoční večírek, v průběhu roku pořádáme sportovní hry a spolu s týmem na pobočce můžete kdykoliv zajít na pivo nebo vyjet na teambuilding.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".