Tato pozice již není k dispozici.

International Corporates Relationship Manager s italštinou - zkrácený úvazek

Částečný úvazek
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia

Pozice

Popis pozice

Máte zkušenost s korporátním bankovnictvím a chtěli byste více využívat vaše jazykové dovednosti? Zakládáte si na profesionalitě a jsou pro vás důležité dlouhodobé vztahy s klienty? V tom případě využijte příležitost rozšířit řady našeho týmu relationship manažerů a manžerek pečujících o mezinárodní klienty.

ZAJÍMAVÁ PRACOVNÍ NÁPLŇ JE SAMOZŘEJMOSTÍ

  • Svěříme Vám vlastní portfolio klientů, se kterými si díky profesionálnímu přístupu vybudujete dlouhodobý vztah.
  • Využijete svůj čich pro obchodní příležitosti v rámci Vašeho portfolia klientů, a akvizicemi rozšíříte své portfolio a tím i navýšíte svou odměnu.
  • Získáte velmi dobrý přehled o podnikatelském prostředí, finanční situaci klientů, segmentu a konkurenci.
  • Vypracujete se mezi seniorní obchodníky a získáte příležitost školit ostatní kolegy/gyně.

PRÁCE V UNICREDIT BANK MÁ SMYSL

  • Klientovi můžete nabídnout špičkové produkty od účtů, přes financování, leasing nebo factoring.
  • Nebudete se v práci nudit - ráno se procházíte ve výrobní hale, zatímco odpoledne řešíte s jiným klientem podmínky úvěrové smlouvy.
  • Při jednání s klienty Vás budou podporovat Vaši specialisté od úvěrového specialisty a referenta, až po odborníky na specializované produkty (Treasury, REE, Trade Services).
  • V týmu si užijete i nepracovní chvilky díky různým zaměstnaneckým akcím (off-sites, sportovní hry, ski trip, vánoční večírek, running club, lekce jogy, masáže).

CO PRO TUTO PRÁCI POTŘEBUJETE?

  • Mít ukončené vysokoškolské vzdělání ideálně obchodního/ekonomického zaměření.
  • Zkušenosti na obchodní pozici v oblasti korporátního bankovnictví či příbuzného oboru.
  • Cítit se jako ryba ve vodě při jednání se zákazníkem.
  • Mít koncepční a analytické myšlení a umět se orientovat ve finančních výkazech.
  • Hledat win – win řešení a mít tah na branku.
  • Ovládat anglický a italský jazyk na pokročilé úrovni.

NA VAŠÍ SPOKOJENOSTI NÁM ZÁLEŽÍ

  • ROVNOVÁHA PRACOVNÍHO A OSOBNÍHO ŽIVOTA: Práce z domova, narozeninové volno, 5 týdnů dovolené, sick days, 20 000 benefit plus bodů na sport, kulturu, vzdělání a jiné aktivity.
  • MOŽNOST GLOBÁLNÍ SPOLUPRÁCE: čekají vás zajímavé projekty i na mezinárodní úrovni
  • ROZVOJOVÉ AKTIVITY: Budete se učit od odborníků ve svých oblastech, absolvujete odborné i soft tréninky. Nabízíme programy pro talenty a budoucí manažery. Můžete využít rotace nebo mentoring napříč bankou.
  • Oběd u nás platí ze 100% zaměstnavatel v částce 145 CZK/ den prostřednictvím stravenkové karty.
  • Slevy u firemních partnerů