Sodexo Pass

Sodexo Pass

Agent/ka zákaznické péče

  • Plný úvazek
  • Praha

Společnost

Sodexo Pass

Sodexo Pass

    • Praha

    Tato pozice byla obsazena!

    Jsou světovou jedničkou v poskytování zaměstnaneckých benefitů. Určitě znáš jejich stravenky, víš o někom, kdo využívá Cafeterii nebo super novinku ActivePass. Dělají toho ale mnohem víc. Jejich cílem je zlepšovat kvalitu života zaměstnanců. Nejen vlastních, ale i jejich klientů. Jsou 18. největší firmou na světě a v České republice působí už více než 25 let. Celý tým čítá více než 200 lidí. To není zrovna málo, ale i přesto se přátelí napříč odděleními a pamatují si jména svých kolegů.

    Popis pozice

    V našem zákaznickém centru jsme tým, který našim zákazníkům pomáhá s objednávkami, dotazy, reklamacemi a vůbec vším, co si naši zákazníci přejí. Telefonovat nás baví a díky každodenní komunikaci s klienty i kolegy víme o všem, co se u nás děje.
    Takže pokud rád telefonuješ, baví Tě moderní technologie a baví Tě hledat řešení, rádi Tě vezmeme do party.
    V Sodexo děláme lidem radost. Naše produkty jim přinášejí ty nejlepší věci, co v životě jsou – dobré jídlo, zábavu s blízkými, odpočinek a mnoho dalšího. Našim klientům tak pomáháme motivovat jejich zaměstnance a poskytovat benefity. Navíc jdeme s dobou a digitalizujeme, takže budeš mít možnost být u vylepšování našich aplikací a dalších digi nástrojů.

    Co u nás budeš dělat?

    • jako člen interního call centra, přijímat telefony, maily od našich zákazníků, a snažit se plnit jim jejich přání
    • zaznamenávat informace do systému
    • můžeš počítat s podporou kolegů a teamleadra
    • budeš se znát se skoro celou firmou a vědět, co se kde šustne

    Co by Ti nemělo chybět?

    • zkušenost na obdobné pozici jsou výhodou, nikoliv podmínkou
    • minimálně SŠ vzdělání
    • rád/a komunikuješ s lidmi
    • umíš se rychle zorientovat v problému a rád aktivně hledáš řešení
    • píšeš bezchybně česky
    • máš týmového ducha a chceš být součásti fajn kolektivu
    • máš rád práci na počítači a moderní technologie
    • jestli Tě zajímá oblast HR, o to líp
    • pokud mluvíš anglicky, máš výhodu, není to však podmínka

    Co nabídneme my Tobě?

    • výbornou dostupnost firmy u metra na Andělu
    • individuální přístup v zaškolení - naučíš se spoustu nového
    • možnost se kariérně posunout tady i v zahraničí
    • 6 týdnů dovolené
    • širokou skladbu zaměstnaneckých benefitů (stravenky, volnočasové benefity, příspěvek na penzijní připojištění, ActivePass zdarma)
    • hezké pracovní prostředí s relax zónami
    • kamarádské prostředí, kde se rádi potkáváme i mimo kanceláře na různých akcích
    Nástup možný ihned (nebo dle dohody).

    Benefits

    • Bonusy/prémie
    • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
    • Stravenky/příspěvek na stravování
    • Vzdělávací kurzy, školení
    • Kafetérie
    • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
    • Firemní akce

    Poznejte tým Sodexo Pass

    Tento obsah je zablokovaný
    • Přidat mezi oblíbené
    • Sdílet na Twitteru
    • Sdílet na Facebooku
    • Sdílet na LinkedInu

    Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

    Inspirujte se tímto výběrem článků