Tato pozice již není k dispozici.

Student/ka VŠ: elektrotechnika, energetika, využití AJ/NJ

Smlouva na dobu určitou
Brno
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Siemens
Siemens

Pozice

Popis pozice

Pomozte utvářet energetické sítě budoucnosti!

Elektrifikujeme, automatizujeme a digitalizujeme energetické sítě a energeticky náročná odvětví a infrastrukturu pro 26 zemí střední a východní Evropy a střední Asie.

Siemens Smart Infrastructure je jedním z předních světových dodavatelů produktů, systémů, řešení a služeb pro ekonomický, spolehlivý a inteligentní přenos a distribuci elektrické energie. Jako spolehlivý partner pro rozvoj a rozšiřování efektivní a udržitelné energetické infrastruktury nabízí Smart Infrastructure společnostem dodávajícím energii a průmyslu to správné portfolio.

Staňte se součástí našeho týmu jako pracující student/ka v našich Channel Partner Programs for Electrification & Automation CEE a podpořte nás v následujících tématech:

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Průzkum a analýza energetického trhu
  • Identifikace a výběr potenciálních technologických partnerů pro obchodní aktivity v oblasti ochrany, automatizace a vysokého napětí
  • Plánování a realizace projektů v oblasti Elektrifikace & Automatizace
  • Příprava a koordinace zákaznických a partnerských akcí
  • Podpora prodejních týmů Siemens a podpora partnerů ve 26 zemích
  • Monitoring výkonnosti – sledování klíčových ukazatelů výkonnosti (KPI)
  • Příprava analýz, zpráv a prezentací
  • Občasné krátké pracovní cesty v rámci České republiky a/nebo Rakouska

Co od Vás očekáváme?

  • Studenta/ku elektrotechniky, energetiky, obnovitelných energií a dalších příbuzných oborů
  • Rychlé pochopení komplexních technických a smluvních záležitostí
  • Základní znalost oblasti energetického průmyslu v Evropě
  • Zájem o účast na inovativních tématech souvisejících s transformací energie
  • Velmi dobrá znalost angličtiny (němčina výhodou)
  • Dobrá znalost MS Office
  • Zkušenosti s firemními propagačními aktivitami na sociálních sítích výhodou

Co Vám nabídneme my?

  • Dlouhodobou spolupráci formou DPČ (20 hod./týden)
  • Možnost až 100 % Home office
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Moderní pracoviště v Brně (Škrobárenská), v Praze (Stodůlky) či možnost pracovat odkudkoliv z domova
  • Cenné zkušenosti z prostředí mezinárodní společnosti, která je lídrem v oblasti elektrifikace a automatizace
  • Sílu a stabilní zázemí společnosti Siemens Smart Infrastructure