Strategický nákupčí / Strategická nákupčí

Plný úvazek
Letohrad
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Siemens
Siemens

Pozice

Popis pozice

Zajímá Vás práce ve strategickém nákupu a nezaleknete se komunikace v anglickém jazyce?
Pokud ANO, pak hledáme právě Vás!

Vaše náplň práce:
Jako Strategický/á nákupčí budete pravidelně jednat s dodavateli v rámci svěřené komodity. Vaším úkolem bude dosáhnout požadovaných cenových úspor platebních podmínek a dalších požadavků.

Hlavní zodpovědnosti:

  • Poptávková řízení a výběr dodavatelů.
  • Tvorba nákupní strategie ve spolupráci s globálním komoditním manažerem.
  • Vyhledávání potenciálních úspor u nakupovaných dílů nebo v dodavatelském řetězci ve spolupráci zejména s oddělením vývoje a technologie.
  • Podpora ostatních oddělení při zavádění změn u dodavatelů nebo u nakupovaných dílů.
  • Podpora oddělení logistiky při nastavování logistických konceptů s dodavateli.
  • Správa dodavatelských dat v IS SAP.

Co byste měl/a mít?

  • Komunikativní úroveň AJ, NJ - výhodou.
  • Uživatelská znalost práce na PC, především MS Office.
  • SŠ vzdělání s maturitou.
  • Praktická zkušenost z oddělení nákupu či z obdobné pozice - výhodou.
  • Zkušenosti s prací v IS SAP - výhodou.

Co Vám nabídneme my?

  • Sílu a stabilní zázemí společnosti OEZ/Siemens.
  • Kontakt s nejnovějšími technologiemi a inovacemi.
  • Zajímavé projekty a spolupráci se špičkovými odborníky.
  • Příležitost k seberealizaci a možnost dalšího rozvoje.
  • 5 týdnů dovolené a flexibilní pracovní dobu.
  • Po zaučení a domluvě možnost práce z domova.
  • Roční bonus.
  • Individuální roční rozpočet na benefity (Benefit Plus), který si můžete proměnit dle svých preferencí.
  • Příspěvek na stravování.
  • Možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma.

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Mobilní telefon
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Závodní stravování
  • Kafetérie
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce
  • Dovolená více než 5 týdnů
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Vlastní organizace náplně práce